Wyciągnął broń i... Marcin Najman zszokował fanów

69

Choć Marcin Najman zakończył już sportową karierę, wciąż jest o nim bardzo głośno. Sam zawodnik daje dużo powodów do tego, aby się o nim mówiło. Nie inaczej było i tym razem. "El Testosteron" zamieścił w sieci wpis, który szokował.

Wyciągnął broń i... Marcin Najman zszokował fanów
Marcin Najman zszokował fanów (East News, Karol Makurat)

Marcin Najman zakończył już sportową karierę. Ostatnią walkę stoczył podczas zorganizowanej przez siebie gali MMA VIP. Został pokonany przez Szymona "Taxi Złotówę" Września.

"El Testosteron zostawił sobie furtkę do powrotu. Zapowiedział, że może ponownie pojawić się w oktagonie, jeżeli otrzyma za walkę przynajmniej 500 tys. złotych, co jest kwotą niemal zaporową.

41-latek chętnie udziela się w mediach. Wypowiada się nie tylko na tematy sportowe, mówił bowiem chociażby o wyborach prezydenckich w USA. Jego ostatni wpis wywołał spore poruszenie.

Marcin Najman zszokował fanów. Trudno uwierzyć, co zrobił

Najman wrzucił zdjęcie, na którym widać, jak strzela z pistoletu. Okazało się, że była to reklama gali MMA VIP 2, którą zorganizuje.

Rewolwerowcy się nie spóźniają! - rozpoczął swój wpis "El Testosteron". Wy też nie spóźnijcie się na pierwszą konferencję przed MMA VIP 2, która odbędzie się już 7 maja o godz. 19:00 - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Były już zawodnik przygotował niespodziankę dla kibiców. Zostanie dla nich udostępniony numer telefonu, na który będą mogli dzwonić przez 15 minut i zadawać pytania uczestnikom.

Zobacz także: KSW 60. Dewastujące ciosy Wikłacza w końcówce! Walka o pas coraz bliżej
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić