Wygrał sztabkę złota od Fame MMA. "To jakaś taniocha!"

20

Norman Parke walczył w organizacjach UFC i KSW, a obecnie próbuje swoich sił w tzw. freak fightach. Wielkimi krokami zbliża się jego występ w Prime Show MMA 2, gdzie zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim. Obaj spotkali się w programie "Zadyma". Zawodnik z Irlandii Północnej opowiedział o nagrodzie, jaką otrzymał w Fame MMA.

Wygrał sztabkę złota od Fame MMA. "To jakaś taniocha!"
Norman Parke wygrał sztabkę złota. "To jakaś taniocha!" (Instagram)

Norman Parke zadebiutował w MMA w 2006 roku. Od tamtej pory stoczył 39 walk, z czego wygrał 30, w tym aż 18 przed czasem. Był mistrzem KSW w wadze lekkiej.

Obecnie bierze udział we freak fightach. Po raz pierwszy pojawił się na gali Fame MMA 10. Tam na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem Życińskim.

Walka trwała pięć pełnych rund. Parke zwyciężył po niejednogłośnej decyzji sędziów. Niespełna pięć miesięcy później doświadczony Irlandczyk musiał uznać wyższość Borysa Mańkowskiego.

Na gali Fame MMA 14 Norman Parke walczył na nietypowych zasadach. Jego rywalem był Piotr Szeliga. Pojedynek toczył się w klatce rzymskiej (3x3 metry). W pierwszej rundzie obowiązywały zasady bokserskie, a w pozostałych reguły z MMA. "Stormin" wygrał przez TKO.

Dostał sztabkę złota od Fame MMA. "To jakaś taniocha!"

Za pokonanie "Don Kasjo" Parke otrzymał sztabkę złota. W programie "Zadyma" ujawnił zaskakujące szczegóły dotyczące tej nagrody. Powiedział także, za ile sprzedał ją wraz z pasem mistrzowskim.

Za 22 tysiące, i to nie złotych. (...) Ona była najniższej jakości, nie była w 100 procentach czysta. Ogólnie bardzo dobrze na tym wyszedłem. Mam z tego dobry profit - mówił Parke, cytowany przez mma.pl.

Prime Show MMA 2. Gdzie oglądać walkę Normana Parke?

Gala Prime Show MMA 2 odbędzie się w sobotę 9 lipca o godz. 20:00. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, Serigne "Bombardier" Ousmane Dia, Paweł "Tybori" Tyburski czy Adam Soroko. Transmisja z gali dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view na stronie primemma.tv.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić