VDB| 

Rozstanie z Milikiem. Ziółek zamieściła wymownego mema

312

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik niedawno zszokowali opinię publiczną swoim rozstaniem. Para po wspólnych 10 latach się rozeszła, co było ogromną sensacją. Jak się okazuje była partnerka napastnika reprezentacji Polski rozpamiętuje swoją samotność, czego wyraz daje w mediach społecznościowych.

Rozstanie z Milikiem. Ziółek zamieściła wymownego mema
Jessica Ziółek (Getty Images)

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik wydawali się być parą idealną. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Po wspólnych 10 latach para się oficjalnie rozstała, co wzbudziło niemałą sensację. Zaskoczenie było tym większe, że napastnik reprezentacji Polski we wrześniu minionego roku oświadczył się i prędzej spodziewano się ślubu niż spektakularnego rozstania.

Do tej pory nie wiadomo co było przyczyną rozstania tej pary. Chociaż niedawny wpis Jessici Ziółek mógł dać wiele do zrozumienia. Jednak do oficjalnych kanałów informacyjnych jeszcze nie dotarły żadne informacje.

Wyraźnie jednak widać, że projektantka i właścicielka firmy modowej rozpamiętuje czasy związku. Szczególnie dla niej bolesne jest to w takim dniu jak Walentynki. Z tej okazji na swoich mediach społecznościowych zamieściła wymowny wpis.

W udostępnionym przez Jessicę Ziółek memie możemy zobaczyć, że po raz kolejny atakuje mężczyzn. Szczególnie zastosowanie wyśmiewającego emoji jest bardzo sugestywne. To może być kolejny sygnał, że zdaniem projektantki, jej ostatni związek rozpadł się właśnie z winy mężczyzny.

Czyżby to po raz kolejny było uderzenie w osobę Arkadiusza Milka? Na ten moment nie wiadomo. Pozostaje mieć nadzieję, że w najbliższym czasie ktoś zdecyduje się odkryć prawdziwe przyczyny rozstania. To jest temat, który interesuje społeczeństwo i z pewnością uspokoiłoby wiele osób.

Zobacz także: MMA. Nokaut roku?! Zobacz niesamowite uderzenie, zawodnik upadł na twarz
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić