Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
J.A
|

Zbigniew Boniek nie wytrzymał. Ostra reakcja prezesa PZPN

8
Podziel się

PZPN z powodu korupcji odebrał Puchar Polski z sezonu 2004/2005 ekipie Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Kibice mówią o sukcesie związku, z czym ostro nie zgadza się Zbigniew Boniek.

Zbigniew Boniek nie wytrzymał. Ostra reakcja prezesa PZPN
Ostra reakcja prezesa PZPN (ONS.pl, ONS)

To jest gorący czas dla Zbigniewa Bońka. Niedawno prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wygrał pierwszą bitwę sądową z dziennikarzem Gazety Polskiej, Piotrem Nisztorem, który zarzucał mu m.in. niegospodarne zarządzanie związkiem, ale także powiązania z SB.

Ostatecznie sąd zakazał "Gazecie Polskiej" i Nisztorowi publikowania informacji na jego temat.

Korupcja w finale. PZPN reaguje

Teraz głośną sprawą jest odebranie z powodu korupcji Pucharu Polski z sezonu 2004/2005 ekipie Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Ruch ten wywołał lawinę komentarzy, a odnieść się do nich postanowił szef PZPN, Zbigniew Boniek

Trzeba mieć zrytą głowę aby mówić, że odebranie komuś pucharu to jakiś sukces - skomentował Boniek w mediach społecznościowych.

Korupcja w polskim futbolu to temat rzeka. Kilka tygodni temu ukarana została Cracovia, która dopuściła się haniebnego czynu w sezonie 2003/04. Krakowianie musieli zapłacić milion złotych grzywny oraz zostali pozbawieni pięciu punktów w obecnym sezonie PKO Ekstraklasy.

Zobacz także: NASA przygotowuje się do misji Artemis. Nagranie z testów rakiety SLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Janek
rok temu
Tylko nam ,głupim kibicom zależy na sukcesach polskich drużyn czy reprezentacji a działaczom PZPN tylko na forsie .Oni sukcesy i trofea mają w d.Zaorać razem z Bońkiem i tworzyć od nowa fundamenty polskiego futbolu inaczej będzie co roku pasmo klęsk(jak zawsze).
Boniek
rok temu
do wymiany
roza
rok temu
Zarozumiały Boniek.15lat trwało postępowanie.....Pluje na PIS a to właśnie dzięki TVP możemy oglądać Ekstraklasę w TVP i nie musimy mieć innych stacji......
kib
rok temu
Dostosował się do polskich standardów
Dopiero
rok temu
uczymy się co to jest państwo podbite, PRL gdzie namiestnicy Moskwy rządzlili... Nic nie było przypadkiem. Wszystkim sterowano. Przykro, że Boniek... lubiłem gościa.
Rob
rok temu
Czy boniek zrobil rachunek sumoenia !? Gadal glupoty na Lato a sam pokazuje zenade ! Powinien dostac fuche na Twitter jako administrator komentarzy ! Pilka w zapasci szkolenia w zapasci co o jeszcze robi !!!!!
ola
rok temu
są ludzie nietykalni, proste
Olo
rok temu
Pilkarski poker :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić