Złodziej nie wiedział, co czyni. Trafił na zabijakę z UFC

35

Derrick Lewis, czołowy zawodnik organizacji UFC, dzielnie bronił swojego samochodu. Nieznany mężczyzna chciał go okraść, jednak gwiazdor MMA wziął sprawy w swoje ręce.

Złodziej nie wiedział, co czyni. Trafił na zabijakę z UFC
Gwiazdor UFC pobił złodzieja. Chciał ukraść jego auto. (Getty Images)

Wracając z treningu, Derrick Lewis zauważył, że koło jego samochodu kręci się obcy mężczyzna. Próbował użyć śrubokręta, aby dostać się do auta zaparkowanego przed domem sportowca.

Złodziej nie zdawał sobie sprawy, że właścicielem samochodu jest gwiazdor UFC, który zareagował błyskawicznie. Lewis postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość, po czym zadzwonił po policję, która zatrzymała pobitego złodzieja.

Pan Lewis mówi, że podszedł do podejrzanego, uderzył go i położył na ziemi do czasu przybycia policji - powiedziała Jodi Silva, rzecznik departamentu policji w Houston.

Lewis pobił złodzieja. Potem go nagrał

W mediach społecznościowych Lewis pokazał złodzieja, który próbował ukraść jego auto. "Wybrał zły samochód do włamania" - skomentował krótko zawodnik MMA.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Derrick Lewis najprawdopodobniej stoczy niedługo rewanżowe starcie z Francisem Ngannou. W pierwszej walce decyzją sędziów wygrał właśnie Lewis.

Zawalczę z Ngannou za 8 milionów dolarów. Przekazałem te informacje managerowi i jeśli nie będzie miało dla mnie takiej oferty to manager ma do mnie nawet nie dzwonić. 8 milionów, to moja cena jak UFC ją wyłoży to mogę walczyć nawet teraz - powiedział sportowiec.
Zobacz także: Izrael bombarduje Strefę Gazy. "W szpitalu ukrywali przede mną prawdę"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić