SZŁ| 
aktualizacja 

Najman brnie dalej. Don Kasjo chciał go ośmieszyć. Dostał bardzo mocną odpowiedź

40
Podziel się:

"Oj dana, oj dana Don Kasjo zlał Najmana" - możemy usłyszeć w piosence Kasjusza Życińskiego po zakończonej dyskwalifikacją walce na Fame MMA 8. Odpowiedź Najmana przyszła błyskawicznie i jest bardzo ostra.

Najman brnie dalej. Don Kasjo chciał go ośmieszyć. Dostał bardzo mocną odpowiedź
Od lewej: Don Kasjo i Marcin Najman (Twitter)

Już prawie tydzień minął od gali Fame MMA 8, ale emocje jeszcze nie wygasły. Oczywiście najwięcej mówi i piszę się o pojedynku Don Kasjo z Najmanem. Wszyscy nastawiali się na wielką bitwę, ale to co wydarzyło się w oktagonie przeszło najśmielsze oczekiwania.

Marcin Najman nie zachował reguł przewidzianych na tą walkę. Miał być to pojedynek bokserski. Tymczasem "El Testosteron" najpierw obalił rywala. Dostał za to ostrzeżenie. Po chwili jednak kopnął przeciwnika i sędzia nie miał wątpliwości - zdyskwalifikował Najmana.

To nie był jednak koniec emocji. Niewiele zabrakło, a w oktagonie doszłoby do prawdziwej bijatyki. Dopiero interwencja ochrony nieco ostudziła emocje. Właściciele Fame MMA, po takim zachowaniu Najmana, nie mieli jednak żadnych wątpliwości i zakończyli z nim współpracę w trybie natychmiastowym.

Między "El Testosteronem" a "Don Kasjo" wciąż jednak wrze. Kasjusz Życiński po walce przygotował piosenkę, wyśmiewającą Marcina Najmana. Możemy w niej usłyszeć między innymi takie słowa: "Oj dana, oj dana Don Kasjo zlał Najmana" (więcej TUTAJ).

Na odpowiedź jego rywala nie trzeba było długo czekać. Na Twitterze Marcina Najmana pojawił się dość ostry wpis pod adresem Życińskiego. "Ten głup*** śpiewa ponoć, że zlał Najmana. Zlałeś to się w majtki przed walką w mma obsr***" - napisał "El Testosteron".

Być może już w sobotę Marcin Najman ogłosi, dla jakiej federacji stoczy kolejną walkę. Sam zapowiedział, że będzie to hitowe starcie na które "czeka cała Polska".

Zobacz także: "Klatka po klatce". "Huśtawki nastrojów, niepewność". Trudne przygotowania Polaka do gali ACA 114
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić