DKP| 
aktualizacja 

"Don Kasjo" nagrał odpowiedź dla Marcina Najmana. Wideo podbija YouTube'a

24

Kurz po sobotniej walce "Don Kasjo" z Marcinem Najmanem nie opada. Swój komentarz do tego, co zaszło Kasjusz Życiński zaprezentował w muzycznej formie, nagrywając diss na swojego rywala. Wypomniał mu w nim m.in. ekscesy na Jasnej Górze.

"Don Kasjo" nagrał odpowiedź dla Marcina Najmana. Wideo podbija YouTube'a
Walka Najmana z "Don Kasjo" (FameMMA.tv)

Podczas gali Fame MMA 8 Kasjusz Życiński i Marcin Najman mieli rywalizować na zasadach boksu. Obaj się na to zgodzili. Tymczasem Najman dwukrotnie złamał zasady i został zdyskwalifikowany. Najpierw obalił rywala, potem go kopnął. Po decyzji sędziego wszczął awanturę.

"El Testosteron" w Fame MMA już nie wystąpi. "Don Kasjo" póki co musi wyleczyć kontuzję. Doznał urazu nogi podczas bijatyki po walce. A później? Zobaczymy. Na razie opublikował diss na Najmana, który bije rekordy popularności w serwisie YouTube.

"Mordeczki to jest jedyne "Oświadczenie" na temat mojej walki z ........ podczas FAME MMA 8. Najman wyp........." - napisał Kasjusz Życiński w opisie utworu.
Zobacz także: Don Kasjo - Najman wyp....... (Oświadczenie na temat walki) (Najman Diss)
"Czemu jeszcze wciąż nie łapiesz, że jesteś tylko leszczem, którego nikt nie chce złowić", "Jasnej Góry broni, pokłon rycerzowi, pokłon Najmanowi", "Pierwszy raz nie klepał w matę" - to tylko fragmenty dissu, który zamieścił "Don Kasjo".

Kawałek zamieszczony na YouTube jest bardzo popularny. Znalazł się na karcie "na czasie", czyli wśród najbardziej trendujących filmów w serwisie. Ma już blisko 900 tys. odsłon (stan na 25.11, godz. 14:00) i to z pewnością jeszcze nie koniec.

Konflikt między Marcinem Najmanem a Kasjuszem Życińskim szybko nie ucichnie. Tuż przed walką "Don Kasjo" poinformował o rzekomym romansie rywala z Moniką Godlewską. Najman chce pozwać za to przeciwnika, uważa te słowa za pomówienia.

Zobacz także: ACA 114. Kto faworytem w walce Haratyk - Dipchikov? Dziennikarze nie mają wątpliwości
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić