LAK| 

Zrezygnował z udziału w gali Najmana. "Odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy"

28

Krystian "Krycha" Wilczak poinformował w mediach społecznościowych o rezygnacji z udziału w gali MMA-VIP4, którą organizuje Marcin Najman. Zawodnik przyznał, że bardzo negatywnie na jego wizerunek u sponsorów zadziała obecność "Słowika" we freakowej federacji.

Zrezygnował z udziału w gali Najmana. "Odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy"
Krystian Wilczak (Instagram)

O gali MMA-VIP4 mówi się w ostatnich tygodniach bardzo dużo, przede wszystkim za sprawą tego, że na czele organizacji stanął gangster o pseudonimie "Słowik". To były szef tzw. mafii pruszkowskiej. Jego obecność stworzyła niemałe problemy organizacyjne.

Od tego czasu, po działaniach Krzysztofa Stanowskiego, z federacji odeszło sporo sponsorów. Co więcej, czwarta edycja gali nie ma nawet miejsca, w którym wydarzenie się odbędzie. Po Kielcach przyszła pora na Wieluń, ale i tu MMA-VIP 4 nie dojdzie do skutku.

Zawodnik odchodzi, wymowny przekaz

W środę wieczorem Krystian Wilczak poinformował w mediach społecznościowych o rezygnacji z udziału w gali MMA-VIP4, którą organizuje Marcin Najman. Zawodnik miał stoczyć pojedynek z doświadczonym bokserem Rafałem Jackiewiczem.

Wilczak przyznał, że bardzo negatywnie na jego wizerunek u sponsorów wpłynęła obecność "Słowika" w działaniach marketingowych.

Przemyślałem temat mojej walki na MMA VIP i z kilku powodów muszę zrezygnować z występu na tej gali. Od skandalu marketingowego odeszli ode mnie wszyscy sponsorzy i odebrałem masę krytycznych wiadomości odnośnie mojego występu i mojej osoby. Kampania, jaka była i może być prowadzona w ramach promocji MMA VIP, koliduje z moimi planami na dalszą karierę. Nie byłem poinformowany, kto będzie promował galę ani jakich narzędzi będzie się używało do tego - napisał w mediach społecznościowych.

Wilczak w zeszłym roku stoczył trzy pojedynki, wszystkie wygrał, na gali FAME MMA 12 sprawił dużą niespodziankę, gdy pokonał Macieja Szewczyka.

Gala MMA-VIP 4 ma odbyć się 5 marca o godzinie 19:00 w Warszawie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić