Kupił mięso w Biedronce. Spojrzał na datę ważności i nie mógł uwierzyć
Zaskakującego okrycia dokonał jeden z naszych Czytelników, który udał się na zakupy do Biedronki w Toruniu. W sklepie znalazł wędliny przeterminowane o dwa dni. - To rażące niedbalstwo, bo nie był to poniedziałek, ani jednodniowa "wpadka" - mówi w rozmowie z o2.pl. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy przedstawicieli Biedronki. Oto, co usłyszeliśmy.