Musiała dać 140 zł napiwku. To nie żart. Oto paragon z knajpy w stolicy
Aga, która na TikToku prowadzi profil Wyższy Instytut Smaku, wybrała się do warszawskiej restauracji z gwiazdką Michelin. Za jedzenie w lokalu przy placu Trzech Krzyży zapłaciła, bagatela, ponad 1500 zł. I wcale nie musiała później "dopychać się" kebabem.