Polski agent do zadań specjalnych. Pomaga ludziom w czasie pandemii
Emerytowany taksówkarz z Bytomia od wielu lat pomaga mieszkańcom rodzinnego miasta. W trakcie pandemii koronawirusa robi dla nich zakupy, odbiera leki i zawozi potrzebujących do lekarza. Poznajcie polskiego agenta 007! To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa!