Dziecko płakało podczas lotu. Niesamowite, co zrobili pasażerowie

43

Jeden z najmłodszych pasażerów lotu z Dubaju do albańskiej stolicy, czyli Tirany był niespokojny i płakał. Dorośli znajdujący się na pokładzie postanowili umilić mu podróż śpiewając uwielbianą przez dzieci piosenkę "Baby Shark". Wideo opublikowane na TikToku obejrzało już ponad 7 mln osób.

Dziecko płakało podczas lotu. Niesamowite, co zrobili pasażerowie
Pasażerowie zaczęli śpiewać "Baby Shark" (TikTok, parikshitbalochi)

Pasażerowie - zamiast, po prostu bezczynnie siedzieć przez sześć godzin - postanowili zrobić wszystko, aby pocieszyć chłopca, który był zdenerwowany lotem. Jak się okazało, wykonanie słynnej piosenki dla najmłodszych było strzałem w 10.

Nagranie tego występu udostępnił na TikiToku prezenter radiowy z Dubaju - Parikshit Balochi. Do tej pory zostało obejrzane ponad 7 mln razy.

Dziecko ciągle płakało. Nagle zaczęli śpiewać

Na filmie widać uśmiechniętych pasażerów lotu FlyDubai, którzy klaszczą i śpiewają piosenkę. Po chwili widzimy zdenerwowanego chłopca, który jest trzymany w ramionach prawdopodobnie przez ojca. Balochi powiedział, że dziecko siedziało obok niego i płakało niemal bez przerwy.

Najpierw pojedyncze osoby siedzące wokół niego próbowały go uspokoić, ale kiedy nic nie pomagało, grupa facetów - w tym ja -  zaczęła śpiewać "Baby Shark". Po chwili przyłączyło się więcej osób - powiedział prezenter.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Internauci zachwyceni. "Uwielbiam ich życzliwość i tę atmosferę"

Komentujący chwalą na TikToku pasażerów za ich zachowanie. "Bycie przyzwoitą osobą nic nie kosztuje. Potrzebujemy tego więcej", "Zobacz, co może się stać, gdy wszyscy będziemy razem, a nie przeciwko sobie?", "Czyli tacy ludzie nadal istnieją? Uwielbiam ich życzliwość i tę atmosferę" - czytamy.

Piosenka "Baby Shark" stała się viralem od czasu jej wydania w 2016 roku. Popularność zdobyła niemal na całym świecie, w tym również w Polsce. Co ciekawe, teledysk obejrzano w serwisie YouTube już ponad 10 mld razy, co czyni go najczęściej oglądanym filmem wszech czasów.

Źródło: Daily Mail

Zobacz także: Samolot utknął pod wiaduktem. Niecodzienne nagranie z Delhi
Autor: HSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić