aktualizacja 

Kierowniczka hotelu zdradza. "Tego nigdy nie używaj w pokoju"

187

Była dyrektorka hotelu zdradza na TikToku kulisy swojego zawodu i radzi turystom, czego nie robić podczas wakacji. Jedno z jej ostatnich nagrań cieszy się ogromną popularnością, a dotyczy przedmiotów, które każdy z nas może znaleźć w pokoju hotelowym. Czego należy się wystrzegać?

Kierowniczka hotelu zdradza. "Tego nigdy nie używaj w pokoju"
Z pewnych rzeczy w pokoju hotelowym lepiej nie korzystać (TikTok)

Melissa Hanks, która prowadzi na TikToku konto @melly_creations, zarządzała hotelami i zna je od podszewki. Była dyrektorka w jednym z ostatnich wideo zdradziła, jakie dwa przedmioty lepiej omijać szerokim łukiem.

Tego nie używaj w hotelu

Pokoje hotelowe na pierwszy rzut oka wyglądają na lśniące czystością, jednak pozory mogą mylić. Wiele rzeczy jest w gorszym stanie, niż goście hotelowi sądzą.

Melissa zdradza, że gdy zatrzymuje się obecnie w hotelach, absolutnie nie używa szklanek i wiader z lodem. Co w nich złego?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Odwiedziła 37 włoskich miast. "Nie wyobrażałam sobie, że można tak żyć”
W hotelu, w którym obecnie jestem, kubki są w osobnych plastikowych woreczkach i to jest ok - tłumaczy na wideo. - Są jednak miejsca, gdzie można skorzystać jedynie ze standardowych szklanek. Takich nie użyłabym nigdy. Musiałabym je najpierw porządnie umyć - przyznaje.

Następnie influencerka przechodzi do kolejnego przedmiotu, mianowicie wiadra z lodem. - A to w ogóle inna historia. Tego nie użyję nawet po umyciu - przyznaje.

Ludzie używają go do takich rzeczy, że lepiej o tym nie myśleć. Kiedyś czyściłam je z wymiocin - przyznaje.

Dodaje, że jeśli potrzebuje lodu w pokoju, bierze go w jednorazowych kubkach albo w woreczku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Film Melissy został wyświetlony już 200 tys. razy, a internauci wtórują kobiecie. "Jako były pracownik hotelu potwierdzam. W wiadrach z lodem znajdowałem mocz, wymiociny, popiół papierosowy i karmę dla psów" - pisze jeden z nich.

Inny ostrzega przed używaniem lodu w ogóle. "Pracowałem w dużym hotelu przez 10 lat i nasza maszyna do lodu nigdy nie była czyszczona" - przyznał.

Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić