Zobaczył, co napisała w SMS-ie. I się zaczęło. "Jak można jej bronić?"

137
Podziel się:

Pasażerka amerykańskich linii lotniczych ukryła przed wszystkimi, że ma COVID-19. Przyłapał ją współpasażer, siedzący za nią z tyłu. Zobaczył, jak kobieta esemesuje z przyjacielem, co zupełnie nim wstrząsnęło. W tym czasie powinna przebywać na kwarantannie.

Zobaczył, co napisała w SMS-ie. I się zaczęło. "Jak można jej bronić?"
Zobaczył, co jego współpasażerka napisał do przyjaciela! (TikTok, Pixabay)

Podczas lotu samolotem amerykańskich linii lotniczych jedna z pasażerek miała COVID-19 i przebywała z pozostałymi osobami na pokładzie, zamiast być w domu, na kwarantannie, twierdzi użytkownik Reddita. Osobiście przyłapał ją, kiedy o chorobie, która dotąd spowodowała śmierć prawie 5,5 mln osób na całym świecie, rozmawiała z przyjacielem, wręcz śmiejąc się, że oszukała system.

Mamy covida… ciii. Dlatego wracamy wcześniej. Jesteśmy w samolocie - brzmi jeden z SMS-ów.

Jak łatwo zauważyć, kobieta użyła liczby mnogiej, oznajmiając, że oprócz niej na pokładzie znajduje się ktoś jeszcze, kto także zaraził się koronawirusem. Prawdopodobnie był to ktoś z jej rodziny.

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Wielkie oburzenie

Autor zdjęcia nie podał szczegółów - nie wiadomo, z jakich linii korzystała kobieta ani czy mężczyzna, który widział jej SMS-a, powiadomił o wszystkim stewardessę. Zdjęcia SMS-ów kobiety opublikował natomiast na Reddicie, gdzie na surowe reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

Super. Oto po****ni ludzie, którzy wiedzą, że mają covida, którzy nie podejmują środków ostrożności, aby chronić innych - napisał wyraźnie poirytowany sytuacją internauta.
Wtedy mówisz jej głośno: "Czekaj… Masz COVID-19?" i dajesz znać innym wokół niej, że jest chora. Potem patrzysz, jak się wierci - śmieje się ktoś inny.

Co ciekawe, znaleźli się ludzie, którzy wytknęli użytkownikowi czytanie prywatnych wiadomości, co uznali za "bezczelność". Przyznali, że było to "przegięcie". Pozostali bronili użytkownika. Stwierdzili, że jest usprawiedliwiony, bo wymagała tego powaga sprawy.

Jak ktokolwiek może jej bronić? Zakładając, że to prawda, to przecież wyraźnie widać, że kobieta robiła sobie żarty z całej sytuacji. To jej sakrastycznie "ciii"... A czytanie prywatnych wiadomości? W tej sytuacji zachowałeś się wręcz po obywatelsku. Pytanie tylko, co zrobiłeś z tą informacją - czytamy.

Warto podkreślić, że zachowanie kobiety i osoby, z którą podróżowała, było skrajnie nieodpowiedzialne i nie powinno mieć miejsca. Nie tylko w USA, ale także w Polsce wsiadanie na pokład samolotu, mając objawy COVID-19, albo znając pozytywny wynik testu, jest karalne i niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia innych osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić