Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Zobaczył, co napisała w SMS-ie. I się zaczęło. "Jak można jej bronić?"

78
Podziel się:

Pasażerka amerykańskich linii lotniczych ukryła przed wszystkimi, że ma COVID-19. Przyłapał ją współpasażer, siedzący za nią z tyłu. Zobaczył, jak kobieta esemesuje z przyjacielem, co zupełnie nim wstrząsnęło. W tym czasie powinna przebywać na kwarantannie.

Zobaczył, co napisała w SMS-ie. I się zaczęło. "Jak można jej bronić?"
Zobaczył, co jego współpasażerka napisał do przyjaciela! (TikTok, Pixabay)

Podczas lotu samolotem amerykańskich linii lotniczych jedna z pasażerek miała COVID-19 i przebywała z pozostałymi osobami na pokładzie, zamiast być w domu, na kwarantannie, twierdzi użytkownik Reddita. Osobiście przyłapał ją, kiedy o chorobie, która dotąd spowodowała śmierć prawie 5,5 mln osób na całym świecie, rozmawiała z przyjacielem, wręcz śmiejąc się, że oszukała system.

Mamy covida… ciii. Dlatego wracamy wcześniej. Jesteśmy w samolocie - brzmi jeden z SMS-ów.

Jak łatwo zauważyć, kobieta użyła liczby mnogiej, oznajmiając, że oprócz niej na pokładzie znajduje się ktoś jeszcze, kto także zaraził się koronawirusem. Prawdopodobnie był to ktoś z jej rodziny.

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Wielkie oburzenie

Autor zdjęcia nie podał szczegółów - nie wiadomo, z jakich linii korzystała kobieta ani czy mężczyzna, który widział jej SMS-a, powiadomił o wszystkim stewardessę. Zdjęcia SMS-ów kobiety opublikował natomiast na Reddicie, gdzie na surowe reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

Super. Oto po****ni ludzie, którzy wiedzą, że mają covida, którzy nie podejmują środków ostrożności, aby chronić innych - napisał wyraźnie poirytowany sytuacją internauta.
Wtedy mówisz jej głośno: "Czekaj… Masz COVID-19?" i dajesz znać innym wokół niej, że jest chora. Potem patrzysz, jak się wierci - śmieje się ktoś inny.

Co ciekawe, znaleźli się ludzie, którzy wytknęli użytkownikowi czytanie prywatnych wiadomości, co uznali za "bezczelność". Przyznali, że było to "przegięcie". Pozostali bronili użytkownika. Stwierdzili, że jest usprawiedliwiony, bo wymagała tego powaga sprawy.

Jak ktokolwiek może jej bronić? Zakładając, że to prawda, to przecież wyraźnie widać, że kobieta robiła sobie żarty z całej sytuacji. To jej sakrastycznie "ciii"... A czytanie prywatnych wiadomości? W tej sytuacji zachowałeś się wręcz po obywatelsku. Pytanie tylko, co zrobiłeś z tą informacją - czytamy.

Warto podkreślić, że zachowanie kobiety i osoby, z którą podróżowała, było skrajnie nieodpowiedzialne i nie powinno mieć miejsca. Nie tylko w USA, ale także w Polsce wsiadanie na pokład samolotu, mając objawy COVID-19, albo znając pozytywny wynik testu, jest karalne i niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia innych osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
Damian
1 tyg. temu
A jak pegazus wykrył działanie przestępcze konia i sPOłki, to cel nie uświęcał środków.
Kaarroll
1 tyg. temu
Bandyci też wspierają bandytów ,za dużo ich na tej ziemi ,humanizacja narodów zaprzestanie wykonywania kary śmierci tylko zwieksza ilość przestępców ,dziki zachód tworzy sie na wszystkich kontynentach!
CNNNC
2 tyg. temu
Zaszczepieni roznosza wirusa bo maja certyfikat jak Swieta krowa . Ma prawo wejsc do samolotu bo ma paszport Cow Cowidowy
ZKK
2 tyg. temu
Jak była zaszczepiona, to miała prawo zarażać innych i mieć grypę
Tojad
2 tyg. temu
Nie popieram tej pasażerki, świadomie narażała innych. Gdybym jednak ja sam zobaczył, że inny pasażer zagląda mi przez ramię i czyta moje smsy, to tak bym go walnął w zęby, że szukałby ich przez 40 lat.
alergik
2 tyg. temu
jak wsiadam do autobusu od razu kaszle i przepraszając wszyskich wokół mówię ze jadę na test na pierwszym przystamku robi się luzik
Imperator
2 tyg. temu
Karalne?! Na jakiej podstawie prawnej?! Jak testy przeznaczone do badań klinicznych mogą sądzić nad tym czy ktoś jest nosicielem?! Ale wy, oglądający TV nawet nie rozumiecie o czym napisałem…🤷🏻‍♂️
Imperator
2 tyg. temu
Karalne?! Na jakiej podstawie prawnej?! Jak testy przeznaczone do badań klinicznych mogą sądzić na tym czy ktoś jest nosicielem?! Ale wy, oglądający TV nawet nie rozumiecie o czym napisałem…🤷🏻‍♂️
dsdd
2 tyg. temu
no to znaczy , ze jest zaszczepiona i nie podlega testom i zaraza kowidem wszystkich wokól
Kongo
2 tyg. temu
Promocja donosicielstwa ? i dalsze dzielenie ludzi ? Łatwiej sie rządzi rozbitym i skłóconym społeczeństwem
bartek
2 tyg. temu
w rybniku 394 choć to chyba jest zawyżane jutro jakiegoś chowają co nie dożył 2022 roku a 3 nekrologi inne to juz na ten rok+4 pogrzeby w ub tyg
bartek
2 tyg. temu
czyli gdybym siedział koło mniej to czy ja się zarażę czy nie bo czytałem że jak ktoś miał kiedyś kilka przeziębień to to pomagało w łagodniejszym przejściu covida
Yoy
2 tyg. temu
Kiedy kolejne covid party Częstochowa ,Zakopane lub Toruń ?
sac
2 tyg. temu
A jak Kurwski może to i jakaś baba też...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić