Codziennie piła ziołowe herbatki. Była w szoku, gdy odwiedziła lekarza

34

Czy herbata ziołowa może sprzyjać zajściu w ciążę, nawet pomimo przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych? 27-letnia Crystal George twierdzi, że tak. Kobieta jest zdania, że to właśnie przez te zioła zaszła w ciążę.

Codziennie piła ziołowe herbatki. Była w szoku, gdy odwiedziła lekarza
(Getty Images)

Zaszła w ciążę z powodu picia herbatki ziołowej

Crystal George mieszka w Anglii. Kobieta, kierując się trendami zdrowotnymi, postanowiła przeprowadzić detoks organizmu. Wykorzystała do tego celu mieszankę ziół. Oczyszczanie trwało 2 tygodnie i polegało na regularnym piciu herbaty z pokrzywy, yerba mate i nasion kopru włoskiego. Kobieta liczyła też, że dzięki ziołom straci zbędne kilogramy.

Skutek detoksu okazał się jednak zupełnie inny. 27-latka twierdzi, że przez picie mieszanki zaszła w ciążę. Jak do tego doszło?

"Nie jestem pierwsza"

"Na początku myślałam, że po prostu zatrułam się czymś" – opowiada Crystal, wspominając swoje złe samopoczucie, jakie pojawiło się już po detoksie. Kobieta udała się do lekarza i długo nie mogła dojść do siebie. Okazało się, że była w trzynastym tygodniu ciąży.

Z tego, co wiem, nie jestem jedyną kobietą, która zaszła w ciążę podczas picia tej herbaty. W mediach nazywają to dziećmi Bootea – śmieje się Crystal.

Ciąża 27-latki była dużym zaskoczeniem ze względu na fakt, że kobieta przez 10 lat przyjmowała tabletki antykoncepcyjne. Dlatego też długo nie mogła uwierzyć w to, że zaszła w ciążę.

Trzy składniki herbatki: yerba mate, nasiona kopru włoskiego i liście pokrzywy powodowały, że często odwiedzałam toaletę. Jak twierdzi mój lekarz, efekt przeczyszczenia wypłukiwał pigułkę – podsumowuje Crystal.

Autor: KGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić