Bartosz Nowak| 
aktualizacja 

Aresztowali parę turystów za przedmałżeński seks

103

Para turystów z Ukrainy została aresztowana w Abu Zabi, kiedy policja przez przypadek dowiedziała się, że kobieta jest w ciąży. Nie są oni małżeństwem, a seks bez ślubu jest surowo karany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Aresztowali parę turystów za przedmałżeński seks
(Facebook/Iryna Nohai)

Miał być romantyczny wyjazd, a wyszły wakacje z piekła rodem. Najpierw sielankę przerwały bóle brzucha. Z ich powodu 27-letnia Irina Nohai musiała udać się do szpitala. Tam lekarz poinformował ją, że jest w ciąży. To samo jednak powiedział policji, do której zadzwonił tuż po tym, gdy okazało się, że para nie jest małżeństwem - informuje "Daily Star".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

*Cały czas czekają na zarzuty. *Nie pozwolono im się nawet skontaktować z prawnikiem. Ukraińska ambasada próbuje wpłynąć na władze Emiratów. Proponują deportację lub ślub pary, żeby uniknąć więzienia, ale na razie ich starania nie dają rezultatów. A jeszcze kilka dni wcześniej Irina pisała na Facebooku, że "kocha to miejsce"...

Wyrok może oznaczać długą odsiadkę. Para przetrzymywana jest w więzieniu od końca stycznia, ale informacje o tym dopiero teraz wyszły na jaw. Aktu oskarżenia wciąż brakuje, ponieważ władze chcą się dowiedzieć od jak dawna narzeczeni uprawiają seks, kto jest ojcem dziecka i czy nie są zarażeni wirusem HIV. Nie wiadomo jednak, ile to jeszcze potrwa.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić