REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas20.10.19 (14:39)

Bydgoszcz. Znaleziono ciało policyjnej psycholog. Udusił ją były mąż

Odnaleziono ciało poszukiwanej od tygodnia pracownicy bydgoskiej policji. Według wstępnych ustaleń Agnieszka S. została zamordowana przez swojego byłego męża. Mężczyzna usłyszał zarzuty.
Damian Klamka / East News

Poszukiwania trwały niemal tydzień. Podejrzeń nabrano, gdy należąca do zespołu ds. nieletnich w Komendzie Miejskiej w Bydgoszczy kobieta nie stawiła się w poniedziałek w pracy. Wszczęto wtedy odpowiednie procedury.

W związku z niestawianiem się do pracy w poniedziałek pracownika cywilnego Wydziału Prewencji KMP w Bydgoszczy rozpoczęły się działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu pracownika – mówi mł. inspektor Monika Chlebicz, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji w rozmowie z "Expressem Bydgoskim".

REKLAMA

Psycholog została zamordowana. Agnieszka S. mieszkała wraz ze swoim 7-letnim synem w Jasińcu (woj. kujawsko-pomorskie). Auto zabitej kobiety odkryto w Pieczyskach niedaleko Koronowa. Ciało odnaleziono na jej posesji. Ofiara była od kilku lat rozwiedziona, ale jej były mąż przyjeżdżał do niej odwiedzać syna. Jak twierdzi redakcja "Expressu Bydgoskiego", pracownica policji został przez niego uduszona.

Zatrzymano jej byłego męża, jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury – dodają bydgoscy policjanci.

Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij