Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Był ścigany listem gończym. Wpadł przez papierosy

13
Podziel się

Palenie nie tylko zabija, lecz także może wtrącić palacza za kraty. Przekonał się o tym ścigany listem gończym mężczyzna, którego policja zatrzymała w Wejherowie.

Był ścigany listem gończym. Wpadł przez papierosy
(Policja)
bEKzjXit

Widok mundurowego wyraźnie zepsuł mu humor. Policjant patrolujący dworzec zwrócił uwagę na mężczyznę w średnim wieku. 44-latek palił w niedozwolonym miejscu.

Na widok zbliżającego się funkcjonariusza i towarzyszącego mu psa zaczął się nerwowo zachowywać - relacjonują policjanci z Wejherowa.

I miał ku temu powody. Funkcjonariusz wylegitymował 44-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach dowiedział się, że palacz był poszukiwany listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Gdyni.

bEKzjXiv

Mężczyzna trafi do więzienia na 2,5 roku. Okazało się, że nie zgłosił się do odbycia kary pozbawienia wolności za niezapłacone grzywny. Teraz dodatkowo będzie musiał zapłacić mandat za palenie w niedozwolonym miejscu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Telefon kontra łuk. 43-latek miał ogromne szczęście
bEKzjXiW
KOMENTARZE
(13)
wodzu
3 lata temu
no to po co palił na dworcu zamiast mózgu ma tiktaka
ola
3 lata temu
a keidy POpaparncy do paki? jak gronkowic, majchrwoski, gras, co?
miecias
3 lata temu
Z Kanady przybył do polski słynny artysta będący na emigracji z komunistycznego kraju. Opowiadał mi jak zachwycony Polską zapalił papierosa na dworcu i zapłacił mandat. To się w pale nie mieści.
bEKzjXiX
Kowtow
3 lata temu
Oczywiście get back
Kowtow
3 lata temu
Niewątpliwie niebywały sukces policji A oszuści Amber golg gry back i wyludzacze VAT warszawskich kamienic oto hulają po mieście aż milo
zenek
3 lata temu
Jak pech to pech.
jasio
3 lata temu
Jakie to niedozwolone miejsce do palenia?
@salomon74
3 lata temu
Alimenciarze siedzą i tylko pochłaniają coraz większe koszta. Paranoja, w życiu bym nie pomyślał że tak będzie wyglądać Polska po niespełna 30 latach. Więzienie za mandat, za alimenty, za grzywnę, za pstro i owo. Ludzie mają już za dobrze w tym kraju, tego nie da się ukryć. Każdy każdemu wilkiem, każdy każdemu chce być katem. Wszystkim wszyscy chcą udowadniać jacy to są źli i każdego, za najdrobniejsze przewinienie, trzeba najsrożej ukarać. Ten naród skończy na marginesie, zobaczycie. Śmiejemy się z Arabii, z Indii, z Afryki, ale oni nas prześcigną( co już się dzieje) i będą o nas tak mówić jak my teraz o nich. ,,O, patrzcie, Polacy - Jeszcze żyją? - Żyją, żyją i dalej walczą - A o co znowu - Nie ważne o co, ważne że między sobą" . Nic dodać nic ująć, Polacy nie potrzebują wrogów. Ale wstyd.
Coś niesamowi...
3 lata temu
Kpina. Za dużo już tej policji i służb, prokuratorów i sędziów. Ciągną forsę by wsadzać na siłę ludzi do mamra. Ja rozumiem wiele, ale poziom tych spraw sądowych przekracza granice absurdu i dobrego smaku. Niezapłacenie grzywny? To ma być ten powód osadzenia w więzieniu? To się zdarza tylko w Polsce. Zresztą o czym my mówimy, to jest bez sensu. Z normalnych obywateli robi się teraz kryminalistów. Chcieliście rządów prawników to teraz macie - gratuluję. Prawo na lewo, a sprawiedliwość na telefon - ot dobra zmiana. Poczekajmy aż nas wykopią wschodniacy z Polski to wtedy dopiero będziemy pośmiewiskiem całego Świata.
k
3 lata temu
toż to prawdziwy przestępca
Olo
3 lata temu
Kolejne ostrzeżenie na pudełka do papierosów: "Palenie powoduje więzienie"
kosiarz
3 lata temu
ha ha ha. milicjanciki - ale żeście bandytę złapali uuuuu....
Gość
3 lata temu
Za niezapłacenie grzywny w więzieniu, a alimenciarze chodzą wolno chociażby Kijowski i inni. Za rybkę 3 miechy siedzieć ot to mamy sądy sprawiedliwości.
bEKzjXiP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić