aktualizacja 

Cuda się zdarzają. Niezwykła historia obrączki

10

Brzmi jak historia z filmu, ale wydarzyła się naprawdę. Po 37 latach zgubiona w Morzu Śródziemnym obrączka wróciła do właściciela.

Cuda się zdarzają. Niezwykła historia obrączki
(Facebook.com)

Ślubną pamiątkę znalazła instruktorka nurkowania. Jessica Cuesta zeszła pod wodę u wybrzeży Benidorm we wschodniej Hiszpanii. Na obrączce były wygrawerowane imię "Juani" i data ślubu. Hiszpanka postanowiła odnaleźć właściciela. Wrzuciła zdjęcie na Facebooka. Post udostępniono ponad 80 tysięcy razy. Zgłosiło się wiele osób, ale nie było wśród nich prawowitego właściciela. Żaden nie potrafił podać daty ślubu, czyli 17.02.1979 r.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Niepowodzenie nie zniechęciło kobiety. Zamieściła w sieci datę ceremonii, ale pominęła imię "Juani". To był klucz do sukcesu. Do instruktorki napisała siostrzenica hiszpańskiego małżeństwa, Augustina i Juani Aliagów. Okazało się, że mężczyzna zgubił pamiątkę kilka miesięcy po ślubie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Szczęśliwi małżonkowie spotkają się z Jessicą 26 września w Saragossie. Tego dnia obrączka wróci na palec sześćdziesięcioletniego Hiszpana.

Kiedy moja żona powiedziała Jessice swoje imię, ta zaczęła krzyczeć z podekscytowania. To była radosna niespodzianka, ponieważ obrączka ma dla nas ogromną wartość emocjonalną - powiedział Augustin Aliaga.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić