o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Dobryszyce. Dzielny 11-latek uratował mamę w ciąży przed partnerem

379
Podziel się

Chłopiec zadzwonił na 112 i wezwał policję. Funkcjonariusze zatrzymali agresywnego mężczyznę z Dobryszyc w województwie łódzkim.

Dobryszyce. Dzielny 11-latek uratował mamę w ciąży przed partnerem
(iStock.com, SAKDAWUT14)
bEEqsAuZ

Policjanci zastali w mieszkaniu pobitą kobietę, jej dzieci i oprawcę. 37-latek był pijany, badanie alkomatem wykazało 1,4 promila alkoholu.

Mężczyzna najpierw groził policjantom i ich wyzywał. Potem, kiedy odprowadzali go do radiowozu, zaproponował 200 złotych za wypuszczenie go na wolność - informuje Polsat News.

11-latek zadzwonił na telefon alarmowy, gdy konkubent pobił jego mamę. Świadkami przemocy były dzieci kobiety, prócz dzielnego chłopca w mieszkaniu było jeszcze dwoje maluchów w wieku 3 i 5 lat.

bEEqsAvb

Śledczy ustalili, że mężczyzna znęcał się nad rodziną od lat. Nieustannie groził kobiecie śmiercią i poniżał ją.

37-latek usłyszał kilka zarzutów. Odpowie za znęcanie się nad kobietą, groźby pod adresem policjantów, wyzywanie mundurowych oraz za próbę przekupstwa. Zatrzymany czeka na decyzję sądu w sprawie aresztu tymczasowego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEEqsAvC
KOMENTARZE
(379)
EWA
3 lata temu
Mogla odejsc?Gdzie?
ona
3 lata temu
dobrze ze dostanie za tą próbe przekupstwa i wyzywanie policji. Przynajmniej pojdzie posiedzi trochę a tak.... niebieska karta i facio wychodzi
ja
3 lata temu
dostanie w zawieszeniu wroci i zabije......takie mamy sady
bEEqsAvD
Ania
3 lata temu
Dzielny i mądry chłopczyk. Mądrzejszy od mamy. Brawo
Babcia Iwonka
3 lata temu
Do wszystkich, którzy dają dobre rady - nie łatwo odejść, gdy się jest ciągle zastraszanym i bitym! Nie łatwo odejść, jak się nie ma dokąd, a na głowie dzieci! Nie łatwo "wywalić" typa z domu, jak on jest silniejszy i agresywny... Gdy każda próba podjęcia czegokolwiek kończy się biciem, człowiek traci wiarę w siebie. Przypomnijcie sobie tysiące gnębionych ludzi w obozach koncentracyjnych. Bez wątpienia dalby radę w zmasowanej grupie zdławić agresora ALE nie odważyli się, nie mieli siły. Czy można mieć o to do nich pretensję? Dajcie spokój tej biednej kobiecie.
zmartwiony
3 lata temu
W myśl jedynie słusznej partii PiS, jednorazowe manto, to nie przemoc w rodzinie. Chcieli taką ustawę zaklepać! Zastanówcie się, na kogo głosować, bo takie pomysły może mieć jedynie patologia... A tej kobiecie serdecznie współczuję. Gościa trzeba odseparować od rodziny, wymeldować i dać mu zakaz zbliżania się na najbliższe kilka lat!
dgf
3 lata temu
łagry!
mmm
3 lata temu
Szkoda dzieci. Bo niektóre kobiety chyba lubia takie akcję, ale dzieci zawsze żal.
WOJAK
3 lata temu
OBRAZIL POLICJANTOW PROPONUJAC IM TYLKO 200 ZŁ NA DWOCH --- SUROWY WYROK BEDZIE
Ania
3 lata temu
Matkę też trzeba ukarać. Co to za kobieta, która mając troje dzieci przez lata pozwala zwyrodnialcowi mieszkać z nimi i pastwić się? Facet się znęca nad rodziną od kilku lat a matka dzieci ich nie ratuje? Jaką traumę mają maluchy, patrzące na bicie własnej matki przez jej konkubenta? Ile rozpaczy niesie w sobie mały chłopiec, który czuje się odpowiedzialny za ratowanie własnej matki od takiej przemocy? Ale chłop w domu był ważniejszy niż spokój i emocjonalne zdrowie dzieci... :(
józek z wsi W...
3 lata temu
Znów jakiś pieprzony konkubent!! Jeśli pobicie kobiety to konkubent!! Kto to do holery jest? Czy nie mogą wreszcie zamknąć tego konkubenta i byłby spokój??
czxz
3 lata temu
konkubinaty w modzie,bo przysługuje przedszkole poza kolejnością i ukryć można dochody,czyli zyskać zasiłek. A wychodzi druga strona medalu-coś za coś
antypis
3 lata temu
Patusy się rozmnażają... pokłosie wspaniałego programu 500-
bEEqsAvv
emigrant IT
3 lata temu
Statystyka jest taka, że więcej przemocy jest w tzw. wolnych zwiazkach (zwanych inaczej konkubinatami). No ale wg lewicy problemem jest tradycyjna rodzina...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić