Dostał e-maila od nieżyjącego ojca

4

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, by dostać jakąkolwiek wiadomość lub znak od bliskich, którzy odeszli? Jeżeli tak, to musicie przeczytać tę historię. Jest prawdziwa.

Dostał e-maila od nieżyjącego ojca
(Pixabay.com, Unsplash)

Zdarzenie opisał jeden z użytkowników portalu Reddit. Otrzymał e-maila od ojca, który zmarł dwa lata wcześniej. Nie mógł uwierzyć, że to się dzieje naprawdę i że dostał wiadomość z zaświatów. Oto fragment listu.

Cześć synu, piszę do ciebie z zaświatów, wooooooo. Zawsze ci mówiłem, że wrócę i będę cię straszył - zaczął ojciec.

Teraz na poważnie, jeżeli to czytasz, to mnie już pewnie nie ma na tym świecie. Mam nadzieję, że jakoś sobie radzisz bez swojego staruszka i pomagasz trochę mamie. Jestem więcej niż przekonany, że zajmujesz się nią tak dobrze jak ja - napisał dalej.

Mam kilka przemyśleń, którymi chciałbym się z tobą podzielić. Wcześniej nie było takiej możliwości, kiedy jeszcze byłem przy zdrowych zmysłach (mogę sobie tylko wyobrazić jak morfina zmieniła mnie w warzywo). Mam nadzieję, że chociaż rozbawiłem cię swoimi halucynacjami lub bzdurami, które wygadywałem. Na początku chciałbym ci powiedzieć, że jestem z ciebie naprawdę dumny... - kontynuował zmarły tata.

W tym miejscu użytkownik przestał cytować list od ojca. Napisał po prostu, że dalsza część wiadomości jest zbyt osobista, by umieszczać ją w internecie. W skrócie internauta napisał, że zmarły tata pochwalił go za awans na szefa Straży Granicznej i że bardzo go kocha.

Jak "napisać" maila po śmierci Trzeba użyć specjalnej strony internetowej FutureMe, która pozwala na wysyłanie e-maili w przyszłości. Wystarczy zarejestrować się na bezpłatnym portalu.

Wyślij do swojego przyszłego "ja" kilka słów inspiracji, albo daj sobie porządnego kopniaka w cztery litery. Możesz także podzielić się swoimi przemyśleniami o swoich planach i co zamierzasz robić w ciągu roku, dwóch, trzech lub więcej. Potem otrzymasz list i zobaczysz, co udało ci się zrealizować - możemy przeczytać na stronie FutureMe.

Macie jakieś pomysły na listy do przyszłego ja? Jeżeli tak, to podzielcie się nimi w komentarzach.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić