REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 12 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla19.04.19 (16:29)

Dramat na wakacjach. Dingo porwały małego chłopca z samochodu

Rodziców obudził oddalający się dźwięk płaczu malucha. Sfora psów dingo wyciągnęła chłopca z samochodu zaparkowanego na odludziu w Australii.
Youtube.com

Ojciec uratował chłopca przed dingo. Prawie półtoraroczne dziecko zostało wyciągnięte z kampera zaparkowanego na australijskiej Wielkiej Wyspie Piaszczystej. Cała rodzina spała w nim na terenie parku narodowego.

Nad ranem małżeństwo obudził płacz ich synka. Ku ich przerażeniu 14-miesięczny maluch był już poza samochodem i "szybko się oddalał". Ojciec malucha wyskoczył z kampera i dogonił psa dingo, który ciągnął jego synka po ziemi.

REKLAMA

Udało mu się rozewrzeć szczęki drapieżnika i przegonić sforę. Chłopiec miał na szyi dwie głębokie rany po zębach zwierzęcia i kilka drobnych skaleczeń na głowie. Został zabrany do szpitala - informuje Sky News.

Został złapany za kark i ciągnięty po ziemi, więc gdyby nie zimna krew jego rodziców, prawdopodobnie doznałby poważniejszych obrażeń - podkreśla Frank Bertoli, pilot lotniczego pogotowia ratunkowego.

To już trzeci atak dingo na wyspie w tym roku. Ofiarami wcześniejszych również były dzieci. BBC przypomina najgłośniejszy przypadek ataku tych zwierząt na ludzi. Kilkumiesięczna Azaria Chamberlain zniknęła z kempingu w pobliżu Uluru w 1980 roku. Jej matka została skazana za morderstwo i spędziła trzy lata w więzieniu, zanim sąd uniewinnił ją i orzekł, że dziewczynkę porwały dingo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Chciała dokarmić niedźwiedzie. Straciła ramię

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij