o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Olga Wilk
|

Dwoje dzieci uciekło z przedszkola w Łodzi. Postawiono na nogi całe miasto

79
Podziel się

Dwie dziewczynki w wieku 6 i 7 lat wyszły z przedszkola przy ul. Krzemienieckiej podczas popołudniowych odbiorów dzieci. Komunikat o zaginięciu przekazano między innymi wszystkim kierowcom i motorniczym MPK.

Dwoje dzieci uciekło z przedszkola w Łodzi. Postawiono na nogi całe miasto
(Google Street View)
bDzOjqBN

Uciekinierki nieświadome zamieszania, jakie wywołały, odnalazł jeden z ojców. Dziewczynki tłumaczyły, że wyszły się przespacerować - podaje "Dziennik Łódzki". W poszukiwaniach brała też udział policja.

Dzieci weszły do toalety zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Krzemienieckiej 24a. Po 10 minutach wychowawczyni zorientowała się, że nie wróciły. Policja sprawdza, czy nie doszło do "zaniedbania i narażenia dziewczynek na utratę życia lub zdrowia".

Prawdopodobnie elektrozamek był niedomknięty lub ktoś zostawił drzwi otwarte. Sprawdzamy, jak to się stało, żeby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości - mówi w rozmowie z dziennikiem Marcin Fiedukowicz z łódzkiej policji.

bDzOjqBP

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Oglądaj też: Polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Za dużo cukru już w menu w żłobkach
bDzOjqCq
KOMENTARZE
(79)
Tola
2 lata temu
A moja córka mając 2 latka,tak 2 latka,wyszła ze żłobka ,pokonała 800 metrów docierając do miejsca mojej pracy.Przeszła przez dwa skrzyżowania.Nikt sie samotnym maluchem nie zainteresował.Nim opiekunki się zorientowały ,mąż z powrotem zaprowadził dziecko.Nawet nie było przeprosin.
.....
2 lata temu
Na miniaturce na głównej stronie jest napisane "przeszkola" :D
wojtas_wojtas
2 lata temu
co to jest pszeszkole?????
bDzOjqCr
Szok
2 lata temu
To juz duże panny, wiedziały, że źle robią. Co na to rodzice?????
Aneta
2 lata temu
Najlepiej by przedszkole wychowywało bo po co mają to robić rodzice.Przyprowadzają trzylatka z pampersem i żądają by to przedszkole nauczyło dzieciaka sikania w nocnik..Marzy się co niektórym by przedszkola były najlepiej całonocne,dziecko nakarmione,wyspacerowane,nauczone..By w domu siedziało cicho najlepiej przed tv i dało spokój mamusi i tatusiowi bo zmęczeni i nie mają czasu dla własnego dziecka.Ot dzisiejsze podejście rodziców z korpo i nie tylko.Najlepiej czepiać się przedszkola
Najnowsze komentarze (79)
ana
2 lata temu
Takie rzeczy są niedopuszczalne, przedszkole ponosi odpowiedzialności za dziecko i żadne tłumaczenia tu nie powinny mieć miejsca
jaroslaw dzug...
2 lata temu
mialy dosc pisowskiej indoktrynacji juz od przedszkola.
Robert
2 lata temu
Doszło do wielkiego zaniedbania bo od dłuższego czasu uszkodzony jest tam zamek w drzwiach wyjściowych i każdy może wyjść - na moje pytanie do Pani przedszkolanki czy o tym wie że elektrozaczep nie działa uzyskałem odpowiedź że wie on tak od dawna nie działa. Więc raczej zaniedbanie bo śmię wątpić że dyrekcja o tym nie wiedziała.
Tytus
2 lata temu
To nie jest zdjęcie Tego Przedszkola - to stało się w przedszkolu które jest na terenie Szkoły Podstawowej - niedaleko tego przedszkola. W tym co na zdjęciu są teraz wakacje i jest zamknięte.
kwch
2 lata temu
6 i 7 lat? przecież to podstawówka.
ava
2 lata temu
takie duze dzieci i w przedszkolu jestem w szoku?:)
Marcin
2 lata temu
sytuacja opisana w artykule zgodnie z jego treścią dotyczy zespołu przedszkolnego Nr 1 przy ul. Krzemieniecka 24a (budynek szkoły podstawowej), a na zdjęciu jest inne przedszkole PM Nr 133 przy ul. Krzemieniecka 22b, czym autor tekstu wprowadza w błąd opinie publiczną.
no
2 lata temu
drzwi powinny być zamykane zamozatrzaskowo za każdym kto wchodzi .
bDzOjqCj
zt
2 lata temu
wina ratowników xD
qperNIK
2 lata temu
Jakieś krzywe to przedszkole. Może przez to drzwi się nie domykają?
tt
2 lata temu
dzieciom trzeba wpajać pewne zasady.....od tego są rodzice..... jeżeli rodzice myślą że ich dzieciom wszystko wolno i tak je uczą to dzieci też tak myślą i to pokazują.....policja powinna sprawdzić czy to ze strony rodziców nie doszło do zaniedbań które naraziły dziewczynki na utratę zdrowia lub życia
Aga
2 lata temu
Niech zrobią 50 osobowe grupy i nadal niech pilnuje wszystkich jedna osoba. To cud, że tak mało jest tych przypadków. Poza tym co to za dzieci??? 6 i 7 latka, które nie wiedzą, że nie można wychodzić bez opieki??? Rodzice weźcie się trochę za swoje dzieci i zacznijcie wychowywać a nie hodować, nauczcie dyscypliny, kultury i manier, zanim zaczniecie obwiniać za własne niepowodzenia, niedbalstwo i lenistwo system. 20 i 30 lat temu dzieciom nie przychodziły takie rzeczy do głowy a nie było zabezpieczeń drzwi itp.
odyn11
2 lata temu
Thelma i Louise
stróż
2 lata temu
każdemu proponuje zostać chociaż raz z 20-25 przedszkolaków cały dzień i samemu ogarnąć to towarzystwo
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić