Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Dziecko chodziło po gzymsie. Rodzice za to nie odpowiedzą

68
Podziel się:

Kilkuletnie dziecko bez opieki dorosłego chodziło gzymsie bloku na Teneryfie. Zdarzenie zostało nagrane przez jednego z turystów i sprawa trafiła do sądu. Rodzice dziecka jednak nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Kilkuletnie dziecko chodziło po gzymsie bloku na Teneryfie. Rodzice nie poniosą konsekwencji.
Kilkuletnie dziecko chodziło po gzymsie bloku na Teneryfie. Rodzice nie poniosą konsekwencji. (twitter.com)

Do incydentu doszło 4 stycznia na Teneryfie. W jednym z hoteli w Playa Paraiso w kurorcie Adeje o mały włos nie doszło do tragedii. Zaledwie kilkuletnia dziewczynka weszła na parapet.

Dziecko stanęło na wąskim gzymsie. Następnie dziewczynka przeszła po nim i dotarła do balkonu, gdzie na chwilę usiadła. Później wróciła tą samą trasą. Całe zdarzenie nagrała turystka, która akurat wyglądała przez okno z budynku naprzeciwko.

Wideo trafiło do sieci i wywołało oburzenie. Sprawą zainteresowała się policja. Ustalono, że dziewczynka była wtedy w pokoju ze swoją matką, obywatelką Finlandii, a ojciec był poza budynkiem.

Zobacz także: Zobacz także: Potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie

W sądzie matka dziecka tłumaczyła, że spuściła je z oczu "tylko na kilka sekund". Brała prysznic, a jej partner na chwilę wyszedł z pokoju coś załatwić. Lokalne media dodają, że rodzice dziecka byli bardzo poruszeni.

Sędzia zamknął sprawę i nie skazał żadnego z rodziców. Tłumaczenia matki były dla niego wystarczające.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(68)
Gita
2 lata temu
Ciekawe czy autorzy filmu pofatygowali się do lokalu w którym przebywała dziewczynka by poinformować rodziców o niebezpieczeństwie?
dr_House
2 lata temu
Jeśli dla kogoś ważniejsze jest zrobienie filmiku w takich okolicznościach, a nie działanie, aby uchronić dziecko od nieszczęścia, to jest to najgorsze mendziarstwo o jakim słyszałem...
i słusznie
2 lata temu
I bardzo dobrze się stało, że tylko pogrożono palcem. Szkoda przewodu sadowego po to tylko aby ukarać za nic. U nas natomiast ojciec i matka ciągani by byli przez osiem lat na rozprawy, dostaliby 2 lata w zawieszeniu i 5000 zł grzywny. Tylko... PO CO?
nba
2 lata temu
rośnie mała kaskaderka ! ! BRAWO DZIECIAK! GZYMS BYŁ SZEROKI, WIĘC WASZE LĘKI SĄ BEZPODSTAWNE
Gazer
2 lata temu
W Polsce oberprokuror niejaki Zbigniew Z z całą pewnością by się odwoływał przez i przez 20 lat ludziom nie dał zaznać spokoju.Chyba, że wcześniej sąd by ich skazał na co najmniej 10 lat.
Kol
2 lata temu
Ten "bohater" zamiast nagrywać powinien był pomóc.
pawel
2 lata temu
ja mojej teściowej bym nie zabronił...ale się nie zmieści
bun
2 lata temu
Co za sens jechać na wakacje i mieszkać w bloku?
wolkar
2 lata temu
Po prostu przerażające!
Jedras
2 lata temu
Kilkuletnie dziecko bez opieki dorosłego chodziło gzymsie bloku na Teneryfie. Zdarzenie zostało nagrane przez jednego z turystów i sprawa trafiła do sądu. Rodzice dziecka jednak zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. TO PRZECZY ARTYKULOWI. Kto to pisal mial kaca.
ale
2 lata temu
Niesamowite!
michal
2 lata temu
jestem ciekawy czy w hotelu zamontowano jakieś zabezpieczenie np.siatke
azazal
2 lata temu
Trzeba byc polakiem zeby uwazac ze rodzicow nalezalo bezwarunkowo ukarac. tylko w polsce kara sie wszytkich i za wszystko. Bogu dziekowac nie jestem polakiem!!!
Karol
2 lata temu
Nieprawdopodobne!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić