REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak24.01.19 (20:44)

Dziś w TV oscarowy hit. Liczba statuetek mówi sama za siebie

W czwartkowy wieczór pokazany zostanie obraz, który poznać powinien każdy fan kina wojennego. Emisja rozpoczyna się dopiero o 23:55, ale dla "The Hurt Locker. W pułapce wojny" warto zarwać noc. Kto może niech nastawi nagrywarkę. Będą też powtórki.
Materiały prasowe

Nagrodzony sześcioma Oscarami. Film Kathryn Bigelow oparty jest na faktach. Obraz byłej żony Jamesa Camerona przedstawia historię grupy amerykańskich żołnierzy, którzy znajdują się na misji w Iraku. Grupa saperów odlicza ostatnie dni do powrotu do domu. Wśród nich znajduje się starszy sierżant sztabowy William James znany ze swojej odwagi oraz niekonwencjonalnych metod pracy. Choć wojskowi myślami są już w ojczyźnie, na każdym kroku muszą uważać, by nie paść ofiarą wroga.

REKLAMA

Emocje sięgają zenitu. Adrenalina jaka towarzyszy pracy saperów w filmie Bigelow udziela się także widzom. Obraz bardzo szybko utożsamia nas z głównym bohaterem (w tej roku Jeremy Renner). Nie ma tutaj tanich zagrywek, szybkich strzelanin i pościgów. Jest dramat cywilów, bezwzględność wroga i wiecznie tykający zegar. Czyny jakich dokonują saperzy są czystym szaleństwem. Po czymś takim nie da się już wrócić do normalnego życia. "Hurt Locker" to z pewnością jeden z najlepszych dramatów wojennych w historii.

Materiały prasowe

"The Hurt Locker. W pułapce wojny", 23:55, Stopklatka TV.

Będzie powtórka. Tym, którzy filmu nie mogą zobaczyć dziś, przypominamy, że jego emisja na kanale Stopklatka TV zostanie powtórzona w czwartek 31 stycznia o 22:10.

Zobacz także: Kolejny projekt oscarowego scenarzysty ''The Hurt Locker'' i ''Wroga numer jeden''

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij