o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Michał Nowak
|
aktualizacja

Dziś w TV oscarowy hit. Liczba statuetek mówi sama za siebie

103
Podziel się

W czwartkowy wieczór pokazany zostanie obraz, który poznać powinien każdy fan kina wojennego. Emisja rozpoczyna się dopiero o 23:55, ale dla "The Hurt Locker. W pułapce wojny" warto zarwać noc. Kto może niech nastawi nagrywarkę. Będą też powtórki.

Dziś w TV oscarowy hit. Liczba statuetek mówi sama za siebie
(Materiały prasowe)
bEsmxXKJ

Nagrodzony sześcioma Oscarami. Film Kathryn Bigelow oparty jest na faktach. Obraz byłej żony Jamesa Camerona przedstawia historię grupy amerykańskich żołnierzy, którzy znajdują się na misji w Iraku. Grupa saperów odlicza ostatnie dni do powrotu do domu. Wśród nich znajduje się starszy sierżant sztabowy William James znany ze swojej odwagi oraz niekonwencjonalnych metod pracy. Choć wojskowi myślami są już w ojczyźnie, na każdym kroku muszą uważać, by nie paść ofiarą wroga.

Emocje sięgają zenitu. Adrenalina jaka towarzyszy pracy saperów w filmie Bigelow udziela się także widzom. Obraz bardzo szybko utożsamia nas z głównym bohaterem (w tej roku Jeremy Renner). Nie ma tutaj tanich zagrywek, szybkich strzelanin i pościgów. Jest dramat cywilów, bezwzględność wroga i wiecznie tykający zegar. Czyny jakich dokonują saperzy są czystym szaleństwem. Po czymś takim nie da się już wrócić do normalnego życia. "Hurt Locker" to z pewnością jeden z najlepszych dramatów wojennych w historii.

bEsmxXKL

"The Hurt Locker. W pułapce wojny", 23:55, Stopklatka TV.

Będzie powtórka. Tym, którzy filmu nie mogą zobaczyć dziś, przypominamy, że jego emisja na kanale Stopklatka TV zostanie powtórzona w czwartek 31 stycznia o 22:10.
>

Zobacz także: Zobacz także: Kolejny projekt oscarowego scenarzysty ''The Hurt Locker'' i ''Wroga numer jeden''
bEsmxXLm
KOMENTARZE
(103)
Sas
2 lata temu
Tym, którzy filmu nie mogą zobaczyć dziś, przypominamy, że jego emisja na kanale Stopklatka TV zostanie powtórzona w czwartek 31 stycznia o 22:10. ;) buhahahahaha to za rok
sx
3 lata temu
I dlaczego w nocy, kiedy wszyscy śpią,zamiast o normalnej godzinie wieczorem?
adamowicz
3 lata temu
co2 zagłembie ruhry niemieckiej nord stream 2
bEsmxXLn
hq
3 lata temu
Pojechali pilnować ropy w obcym kraju i zaskoczenie, że do nich strzelają... to jak puknąć sąsiadowi żonę i dziwić się, że krzywo patrzy... jaki kraj, takie kino honoru i walki o wolność
Hsjx
3 lata temu
Non stop stare oklepane filmy więc nie musicie o nich pisać...
dudu
3 lata temu
Slaby film... dziwne, ze zdobyl tyle statuetek.
maticha
3 lata temu
Jak może być coś dobrego gdzie terroryści i bandyci USA mordują ludzi i niszczą kraj by tylko zgarnąć forsę. Nikt nie powinien oglądać tego dopóki zbrodniarze USA nie zostaną skazani
As
3 lata temu
Staroć.
Yyy
3 lata temu
Bajka a nie film
juzek filmoma...
3 lata temu
Teraz sie oglada Netflix, a nie telewizje, juz te czasy dawno minely. Nawet tv satelitarna nie jest juz tak atrakcyjna jak kiedys, same reklamy, i po co to ogladac i trzymac w domu?
HEYT
3 lata temu
Wczoraj włączyłem film IO. I wiecie co ziemia zamarła od CO2. Już taka propagandę sieja że pozygnąłem się niechcący!
HEYT
3 lata temu
A co oni tam robili demokracja za ropę?????? HEYT
Art
3 lata temu
hahahahaha
bEsmxXLf
Wito
3 lata temu
Lepiej obejrzeć 9 Kompanię i 22 Minuty, znakomite rosyjskie filmy. Ile można patrzeć jak dzielni (w swoim własnym mniemaniu) G.I.Joe wprowadzają "demokracje"
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić