o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Fala hejtu w Koszalinie. Muzułmanka w burkini na basenie

1837
Podziel się

Jedno niepozorne zdjęcie wywołało falę prawdziwej nienawiści.

Muzułmanka na basenie
Muzułmanka na basenie (Facebook.com)
bDezgpqZ

Fotografia przedstawia kobietę wraz z kilkuletnią córką. Dziecko bawi się, podczas gdy matka spokojnie siedzi w wodzie i ją obserwuje. Wzburzenie internautów wywołało jednak nie zachowanie muzułmanki, a jej strój.

Kobieta była ubrana w burkini, czyli zgodny z wytycznymi prawa islamskiego strój kąpielowy. Zasłania on całe ciało. Jego nazwa pochodzi od połączenia słów "burka" i "bikini".

Zdjęcie zamieścił na Facebooku jeden z mieszkańców miasta. Post zyskał wiele udostępnień, a oburzeni mieszkańcy Koszalina zaczęli nawoływać władze obiektu do przeprowadzenia dezynfekcji obiektu, domagali się również interwencji Sanepidu. Pojawiły się jednak również głosy w obronie kobiety w burkini.

bDezgprb

Muzułmanie żyją w Koszalinie normalnie obok nas. Ludzie opamiętajcie się! - napisał nieznany z imienia i nazwiska koszalinianin.

Władze parku wodnego w Koszalinie nie udzieliły komentarza.

bDezgprC
KOMENTARZE
(1837)
G-52
5 lata temu
To tylko jedna muzułmanka w swoim tradycyjnym stroju, tylko jedna na dziś,gdy nie będzie naszej reakcji przyjdzie ich więcej i poczują się jak u siebie.Wtedy już żadna nasza dziewczyna w bikini nie będzie miała tam wstępu,bo to obraża ich uczucia religijne. Oni właśnie tak działają, kiedy wy to w końcu zrozumiecie.
supermek
5 lata temu
JAKI REGULAMIN OBOWIAZUJE NA TERENIE OBIEKTU TAKI MA BYC WSZYSCY MAJA PRZESTRZEGAC NIE MA WYJATKU JESTESMY W POLSCE A NIE W KRAJU ISLAMSKIM !!!!!! łukasz z rybnika
ddddd
5 lata temu
Jednym slowem budowac baseny przy meczetach
bDezgprD
Asda
5 lata temu
Ja tu widzę złamanie zasad ogólnie przyjętych przebywania na basenie. Pytanie jest takie dlaczego robi się wyjątki dla muzułmanów? Jest w Polsce to albo się dostosowuje albo niech nie przychodzi na basen. Nasza tolerancja przy ich tolerancji to jest giga tolerancja. Proszę spróbować się nie dostosować to praw i nakazów obowiązujących w ich krajach to pan redaktor zobaczy co to jest nietolerancja. Jesteśmy w Polsce a nie na bliskim wschodzie.
DIESEL4322
5 lata temu
MIESZKAM W SZWECJI TRZYMAJCIE SIE RAZEM I NIE DAJCIE SIE ZASTRASZYĆ. MULTIKULTI TO SAMO ZŁO WIEM BO WIDZĘ TO KAŻDEGO DNIA .POZDRAWIAM .
Najnowsze komentarze (1837)
Sprzątaczka
5 lata temu
A co ona tam sra czy co?
Rom
5 lata temu
Myślę,że do problemu Emigrantów możemy podejść konstruktywnie. Trzeba ich obserwować i patrzeć na ręce. Na każde niepoprawne zachowanie reagować. Jak widać oni łamią zasady i prawo w Kraju gdzie przebywają także grupowo. To nie może mieć miejsca. Tylko że sami także bezwzględnie musimy być w porządku. Oni są, inteligentni. ale ukierunkowani na swoją korzyść i bardzo subiektywni. Tu sie muszą tego oduczyć ,jak i wielu z Nas. Kiedyś czytałem , że w Polsce nie udawały się agentom zabójstwa na ulicy, bo Polacy nie byli bierni,wtrącali się spontanicznie w akcję i pościg. Tylko zdecydowana postawą wszystkich uchronimy się przed terrorem przybywających Muzułmanów.
Rom
5 lata temu
Tu chyba ktoś wziął kasę za wpuszczenie jej w odzieży. U nich nikt sie nie patyczkuje, kobieta w bikini była by ukamieniowana!
Rom
5 lata temu
Jest regulamin czy nie! Jeżeli nie mogę się kąpać w garniturze, to nie wchodzę na obiekt! Oni nie są głupi, wysłali babę by stworzyć precedens, a potem będą wnosić bomby. W Polsce zakaz burek, to strój terrorystów, jak nie to wypad z Polski w przyśpieszonym tempie!
xxx
5 lata temu
Ja po takim czymś bym już więcej na ten basen nie poszła. Przybyła do Polski niech szanuje naszą tradycję i ściągnie te łachy a jak by miała bombę .. nieodpowiedzialne władze kto w ogóle ich wpuścił nas basen. Ludzie powinni żądać zwrotu pieniędzy. Won z Polski
abc
5 lata temu
Taka ich tradycja , kobiety kapia sie w ubraniu tylko dlaczego nie stosuja sie do przepisow Polskich? Przed wejsciem na basen trzeba wziac prysznica tu jeszcze do tego ubranie- fuj !
hreben
5 lata temu
Wkurzają mnie komentarze o naszej nienawiści. Nie, kochajmy ich, oni dobrzy: Chrześcijanin kobietę molestować - to źle; Muzułmanin kobietę molestować - to dobrze. A my tylko tak nienawistnie. Oni przestrzegają swoich praw - wszędzie. Ciekawe, jak zapieją obrońcy muzułmanów, gdy ci zaczną gwałcić, kamieniować czy obcinać nosy Polkom? (tfu, tfu)
frog
5 lata temu
Dlaczego nasze komentarze nazywa się "hejtem"?! Ich zachowania są wielce pokojowe i nawołują do miłości - a my nie mamy prawa w NASZYM kraju żądać przestrzegania NASZYCH praw, bo to jest "hejt"?! Oni nie będą "hejtowali", tylko urżną głowę - i heja!
bDezgprv
WWW.ZWIERZENI...
5 lata temu
A jak by się naturysta uparł, że będzie pływał na golasa bo to część jego kultury?
kangur
5 lata temu
Polacy...bojkotujcie wszystko co sie da!!!! jak chca ich obslugiwac....to jedzcie gdzie indziej gdzie jest CZYSTO !!!!
marek
5 lata temu
nie wszystkie komentarze puszczacie? bo moj gdzies sie zagubil!?
Bea
5 lata temu
Jakiś czas temu byłam opiekunem wycieczki. Był to wyjazd na basen do Koszalina. Ja jako opiekun nie kąpałam się tylko spacerowałam brzegiem basenu - miałam wtedy dzieciaki na oku.. ale nawet wtedy dopadły mnie obowiązujące zasady.. czyli klapki oraz krótkie spodenki. Miałam na sobie rybaczki więc dostałam NAKAZ podwinięcia ich powyżej kolan!! Nie rozumiem jak tej kobiecie ktokolwiek pozwolił kąpać się w tym stroju!! Skoro są zasady to powinni je przestrzegać wszyscy!! Mnie nikt nie pytał czy moja religia pozwała na odsłanianie kolan!!
leopold
5 lata temu
Dlaczego to my mamy się dostosowywać do ich kultury i obyczajów? Niech jeden i drugi zwolennik (najlepiej kobieta) pojedzie do jakiegoś kraju muzułmańskiego i wyjdzie na plażę w stroju kąpielowym, ciekawe czy tam się dostosują? Nie mówię już uzewnętrznianie swojej religii np. krzyżyk na szyi, biblia!
czes
5 lata temu
a jak ja przyjdę w spodenkach to mi nie pozwolą wejść do wody, parodia jakaś!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić