REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 10 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła17.09.19 (10:14)

Gliwice. Policja grozi kobiecie: "Zgłoś się, bo pokażemy twoją twarz"

Policja z Gliwic (woj. śląskie) wystosowała specjalną wiadomość do kobiety, której poszukuje. W Knurowie koło Gliwic doszło do kradzieży pieniędzy z bankomatu. Jedna z osób wypłaciła gotówkę, ale jej nie zabrała, druga postanowiła sobie ją przywłaszczyć. Policja publikuje zamazany wizerunek złodziejki, ale grozi, że pokaże całą jej twarz.
Policja śląska / Policja

8 lipca około godziny 10.00 w Knurowie przy ul. Łokietka doszło do przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu. Jeden z klientów banku wypłacił 700 złotych, ale w roztargnieniu ich nie zabrał. Kobieta stojąca za nim postanowiła zabrać gotówkę.

Prowadzący tę sprawę dotarli do nagrań z monitoringu. Widać na nich, że kobieta stojąca za wypłacającym zauważyła, że nie wziął pieniędzy. Miała okazję, aby je oddać, ale z niej nie skorzystała. Wolała przywłaszczyć sobie cudzą własność.

REKLAMA

Policja z Gliwic na swojej stronie opublikowała wizerunek złodziejki. Chce, aby kobieta stawiła się na posterunku knurowskiej policji i wyjaśniła całą sprawę. Na razie jej zdjęcia są zamazane, ale funkcjonariusze grożą, że opublikują pełny wizerunek, jeśli sprawa się nie rozwiąże.

Publikujemy zamazany wizerunek sprawczyni z wezwaniem do stawiennictwa w knurowskim komisariacie do 30 września br. W przeciwnym wypadku, korzystając z ustawowych uprawnień, opublikujemy pełny wizerunek z apelem do internautów o wskazanie tożsamości osoby ze zdjęć – czytamy w oświadczeniu policji z Gliwic.

Kobieta ukradła 700 zł. Ten czyn, według nowelizacji prawa z zeszłego roku, jest uznawany już za przestępstwo.

Zobacz także: Złodziejka w sklepie. Policja opublikowała film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij