REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
11.12.15 (14:42)

"Łowca tirówek" z Mazowsza zatrzymany. Zabił dwie

Taki przydomek nadano Danielowi P. 25-latek przyznał się do zabójstwa dwóch prostytutek przy jednej z tras w województwie mazowieckim. Policja nie ujawniła motywów zbrodni. Oskarżonemu grozi dożywotnie pozbawienie wolności.
Fotolia

Pierwszą ofiarę morderca zabił w maju. Drugą pozbawił życia w sierpniu. Po sposobach dokonania obu zabójstw policjanci wnioskują, że mężczyzna mógł planować więcej ataków. Aresztowania dokonali funkcjonariusze z Wydziału dw. z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji.

REKLAMA

Daniel P. znajdował ofiary na trasie z Warszawy do Serocka. To jedna z dróg, przy której stoi najwięcej kobiet świadczących usługi seksualne. W pobliżu jezdni znaleziono szkielet kobiety. Odkrycie zwłok drugiej ofiary pozwoliło na rozszyfrowanie sposobu działania mordercy. Biegli ustalili, że kobiet została uduszona, a ponadto agresor zadał jej cios nożem.

Zebrane na miejscu zbrodni próbki DNA pozwoliły ustalić sprawcę. Gdyby nie nowoczesne technologie używane przy tego typu śledztwach, najprawdopodobniej policjanci nigdy nie natrafiliby na trop mężczyzny. Oskarżony początkowo nie przyznawał, że ma jakikolwiek związek z zabójstwami jednak po kilku dniach spędzonych w areszcie przyznał się do winy - informuje TVP Info.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij