o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Lubelskie. Odkręcił butle z gazem, chciał wysadzić cały dom

3
Podziel się

W gminie Biała Podlaska (woj. lubelskie) 33-letni mężczyzna zabarykadował się w domu jednorodzinnym i zagroził, że wysadzi go w powietrze. Był pod wpływem alkoholu. Lubelskie służby szybko zareagowały, dzięki czemu udało się uniknąć tragedii.

Lubelskie. Odkręcił butle z gazem, chciał wysadzić cały dom
(Policja)
bECsMbAl

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17. Policjanci z komendy w Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie dotyczące interwencji domowej. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu groził, że popełni samobójstwo.

Lubelskie. Chciał wysadzić dom w powietrze

33-latek zabarykadował się w domu jednorodzinnym i próbował się zabić. Planował wykorzystać do tego dwie butle z gazem, które znajdowały się w środku. Mężczyzna je odkręcił i chciał wysadzić cały dom w powietrze.

Desperat utrudniał interwencję policji, wypuszczając swoje psy na teren posesji. Funkcjonariusze wezwali na miejsce negocjatorów, którzy próbowali przekonać mężczyznę, aby nie robił krzywdy sobie i innym.

bECsMbAn

Zobacz także: Szczyrk. Wybuch gazu. Znajomy rodziny z trudem wydusił z siebie słowa. "Łzy napływają do oczu"

33-latek krzyczał, że wysadzi w powietrze cały dom. Aby udowodnić, że to nie są tylko groźby, wystawił do okna butlę z gazem i zaczął ją odkręcać. Kiedy policjanci wyczuli woń gazu, postanowili siłą wedrzeć się do środka.

Na miejsce wezwano Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Lublinie. Drzwi wejściowe do domu musiały zostać wyważone 33-latka zatrzymano, miał w organizmie 1,7 promila alkoholu.

bECsMbAt

W działaniach uczestniczyły także straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz pogotowie energetyczne. Lubelskie służby ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia. Niedoszłemu samobójcy grozi odpowiedzialność karna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bECsMbAO
KOMENTARZE
(3)
Gggg
2 lata temu
Czy tym facetom ok 30 wszystkim zaczyna odwalac???
zekecpun
2 lata temu
kolejny zadowolony z życia obywatel
Gazprom
2 lata temu
No cóż ,wypadałoby teraz zagazować psychopatę za narażanie życia rodziny,sąsiadów i służb ratowniczych.
bECsMbAP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić