Ewelina Kolecka
|

Matka nagrała córeczki. Kilka sekund później dziecko nie żyło

77 reakcji
2
7
68
Podziel się

Dwuletnia dziewczynka zginęła w makabrycznych okolicznościach. Na początku nic nie zapowiadało, że dojdzie do wypadku. Jej matka wybrała się z dziećmi na spacer, który przez cały czas dokumentowała telefonem. Tragedia wydarzyła się w stanie Sabah w Malezji.

Matka nagrała córeczki. Kilka sekund później dziecko nie żyło
(Youtube.com, Daily Express TV)

Do wypadku doszło 1 grudnia. Jedna z mieszkanek Sabah wybrała się na spacer ze swoimi kilkuletnimi córeczkami – trzylatką i dwulatką. W trakcie przechadzki przechodziły przez wieżowiec Jalan Bundusan.

W pewnej chwili kobieta i córki skierowały się do drugiej części budynku. Aby się do niej dostać, musiały najpierw przekroczyć most, zawieszony na wysokości 5. piętra. Niestety, nie wiedziały, że konstrukcja jest nieukończona.

Matka cały czas szła tuż za dziewczynkami. Nagrywała za pomocą telefonu m.in. chwilę, gdy dzieci przechodzą przez most. Nie zauważyły, że pomiędzy elementami zieje szczelina. Nagle młodsza z dziewczynek spadła pięć pięter w dół.

O tragedii jako pierwsze doniosły chińskie media. Niestety, dziennikarze początkowo poważnie mijali się z prawdą. Pojawiły się m.in. rozbieżności w kwestii płci jednego z dzieci. Winą za śmierć obarczono matkę, zarzucając jej lekceważące podejście do bezpieczeństwa maluchów. Z tekstu wynikało także, że dziecko spadło w trakcie zabawy.

Z czego wynikały krzywdzące doniesienia? Śledztwo dziennikarskie wykazało, że policjant, który przyjechał na miejsce, sporządził nierzetelny raport. Oburzona rodzina wydała oświadczenie, w którym zdementowała informacje zawarte w chińskim artykule. Na dowód dostarczono nagranie matki z miejsca tragedii.

Ostatecznie doszło do całkowitego zamknięcia mostu. Kierownictwo budynku zdawało sobie sprawę z zagrożenia. Mimo tego niebezpieczne miejsce nie zostało w żaden sposób zabezpieczone, nie mówiąc o postawieniu znaku ostrzegawczego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

68
2
7
KOMENTARZE
(68)
oburzona
2 miesiące temu
w Szczurku zginęły dzieci więc PSEUDO dziennikarze wywlekają wszystkie podobne wydarzenia aby podbić oglądalność.... w dzisiejszych casach przyzwoitość i honor - to pojęcia nieznane
Co za dramat
2 miesiące temu
Serce boli, mam corke w tym wieku...
Tomasz
2 miesiące temu
Bo zamiast pilnować dzieci i patrzeć na drogę wolała filmować. W wielu przypadkach felefon prowadzi do zguby.
Sławek
2 miesiące temu
Na tym filmie nie widać żadnej szczeliny.
zal
2 miesiące temu
Bo zamiast nagrywać trzeba było patrzyć pod nogi ale juz powariowali z tymi nagrywaniami jak małpy chodzą z tymi telefonami i co trzeba i nie trzeba nagrywają!
Najnowsze komentarze (68)
Anb
miesiąc temu
Co za madka, internetowa. Powinna sprawdzać dokąd prowadzi dzieci. Nikt poza nią nie sprawuje nad dziećmi opieki. A teraz ma ujęcie i wstawione do internetu jak rozumiem. Żal mi jej dzieci.
hjkmr t
miesiąc temu
Technologia zabila juz tysiace ludzi.
ehh
miesiąc temu
ej ty pseudo o2 a o naszych rodzimych tragediach nie piszesz? Nie szkoda ci polskich dzieci, które wczoraj zginęły?
szok
miesiąc temu
powinien być zakaz wstępu na to!!!!!!!!!!
biedny aniole...
miesiąc temu
koszmar:(((((((((((((((((((((((((((((((((((
uuuu
miesiąc temu
"konstrukcja jest nieukończona." to dlaczego można było na ten most wejść?
🌚🌚🌚
miesiąc temu
Straszne 😢
?
miesiąc temu
jak to możliwe ,że nie można chodzić i nie zabezpieczony most ?
Ja
2 miesiące temu
Jest nagranie z innej kamery wystarczy wpisać nazwę budynku i death wtedy widać że to najmniejsze się wyrywa siostrze biegnie pierwsza o znika na końcu po czym matka zaczyna biec i patrzeć w dół o mało by też nie spadku.
taka prawda
2 miesiące temu
Jakby matka prowadziła dziecko za rękę nie doszłoby do wypadku.
kominiosz
2 miesiące temu
No, gdzie ten lot w dół?
Miotla
2 miesiące temu
Miasto próbowało zatuszować sprawę zwalając winę na matkę, ale się nie udało. Winni powinni dostać chińskie wyroki.
Smutek
2 miesiące temu
Sytuacja tak kuriozalna że mogła się wydarzyć tylko w ........ lub Malezji? Szkoda tylko maluszka. Jak można było dopuścić żeby tam mogli chodzić ludzie, skoro konstrukcja była nie skończona lub wadliwa? Na nagraniu nie widać żeby coś było nie tak z konstrukcją, więc i matka nie miała czasu na reakcję. Współczuje.
Kot
2 miesiące temu
Gdyby trzymała je za rękę a nie głupczyła z telefonem było by inaczej żałosna i tyle rip malutka 🙇
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić