Mężczyzna cierpi na rzadką chorobę. Zje ziemniaki i dzieją się straszne rzeczy!

Upijał się nie pijąc alkoholu.

Zdjęcie ziemniaków
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

Wydawać by się mogło, że do upicia się wymagany jest alkohol. Medycyna zna jednak przypadki, w których wystarczy coś zjeść aby być pijanym. Potwierdza to historia Nicka Hessa z Columbus w Ohio.

35-latek jest pijany za każdym razem gdy... zje ziemniaki. Jest to związane ze schorzeniem, które powoduje, że cukry fermentują i zamieniają się w alkohol wewnątrz Nicka. Zanim jednak chorobę zdiagnozowano, życie mężczyzny przypominało koszmar. Rodzina podejrzewała go, że jest po prostu alkoholikiem i pije po kryjomu.

Jego żona nawet nagrała jego zachowanie gdy jest pijany. Gdy później pokazała Nickowi film okazało się, że on nic z tego nie pamięta!

Aby normalnie funkcjonować z taką chorobą,35-latek musi brać leki bardzo uważać na to, co je. Jego lekarz zalecił dietę bez węglowodanową.

Wybrane dla Ciebie