Michael Jackson molestował ich setki razy. Ofiary zdradziły szczegóły

388

Mężczyźni twierdzą, że Michael Jackson molestował ich, kiedy byli dziećmi. Opowiedzieli, co działo się w posiadłości Neverland.

Michael Jackson molestował ich setki razy. Ofiary zdradziły szczegóły
(Getty Images, Mark Mainz)

Michael Jackson miał molestować seksualnie Wade'a Robsona i Jamesa Safechuka. Pierwszy mężczyzna ma dzisiaj 36 lat, drugi jest 40-latkiem. Obaj udzielili poruszającego wywiadu BBC.

Byliśmy molestowani setki razy - twierdzą mężczyźni.

Robson opowiada, że miał 7 lat, gdy zainteresował się nim Michael Jackson. Mówi, że za każdym razem, gdy nocował u piosenkarza, gwiazdor wykorzystywał to do zakazanych zachowań seksualnych. Jackson miał go nie tylko molestować, ale również kazał chłopcu patrzeć, jak uprawia seks.

Mężczyzna twierdzi, że wokalista chciał go zgwałcić. Zgodnie z relacją Wade'a Robsona miało do tego dojść, gdy chłopak skończył 14 lat. Król popu miał przestrzec dziecko, by nikomu o tym nie mówiło, bo "pójdziemy do więzienia na resztę naszego życia". "To wszystko było dla mnie przerażające" - podkreśla mężczyzna (poniżej na zdjęciu z Michaelem Jacksonem).

Pokaż mi naszą miłość - tak Jackson miał namawiać swoją ofiarę.

Robson wyjaśnił, dlaczego nikomu nie powiedział o molestowaniu. Według niego Michael Jackson był mistrzem manipulacji. Mężczyzna opowiada, że czuł się wyjątkowo, jak wybraniec, bo gwiazdor mówił mu, że jest jedyną osobą, którą dotyka w taki sposób.

Być odsuniętym od Michaela, człowieka z innego świata, który był dla mnie bogiem i najlepszym przyjacielem? Nie było mowy, bym zrobił coś, co by mnie od niego odciągnęło.

James Safechuk twierdzi, że miał 10 lat, gdy padł ofiarą Jacksona. Drugi z mężczyzn opowiedział o metodach piosenkarza. Miał długo zdobywać zaufanie dziecka i jego rodziców. A kiedy już chłopiec zaczynał u niego bywać, wbijał klin między niego a rodziców. I wykorzystywał to, by łatwiej podejść dziecko.

Obaj mężczyźni wystąpili także w filmie "Leaving Neverland". Dokument oskarżył Michaela Jacksona o pedofilię. Rodzina wokalisty odrzuciła wszystkie oskarżenia. Jej członkowie twierdzą, że nie przedstawiono ani jednego dowodu na poparcie zarzutów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić