Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|

Myśliwy przez przypadek zabił rowerzystę

64
Podziel się:

Ciało cyklisty znaleziono przy jednej z dróg w miejscowości Mirkowice w Wielkopolsce. Na początku zakładano, że został śmiertelnie potrącony przez samochód, jednak sekcja zwłok wykazała ranę postrzałową.

Myśliwy przez przypadek zabił rowerzystę
(Shutterstock.com)

Dramat wydarzył się w pobliżu drogi z Wągrowca do Janowca Wielkopolskiego. Po ewentualnym sprawcy wypadku nie było śladu, więc zwłoki mężczyzny zabrano na sekcję zwłok - podaje RMF24.

Medyk podczas sekcji znalazł niewielki otwór w ciele. Policja szybko ustaliła, że tamtego dnia w okolicznym lasie trwało polowanie na sarny. W trakcie przesłuchania myśliwi wskazali kolegę, który najprawdopodobniej oddał feralny strzał. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie trafił w zwierzę, a kula poleciała w kierunku drogi i zabiła rowerzystę. W tej chwili funkcjonariusze i podejrzany wykonują na miejscu eksperyment procesowy, która ma wyjasnić, czy ta wersja wydarzeń jest możliwa.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(64)
olo22
6 lat temu
Jak zwykle bolszewicy drą japy i żądają aby rozstrzelać każdego, kto spowodował nieszczęśliwy wypadek. Zabić myśliwych, rozstrzelać , zakazać polowań tylko dlatego, że zdarzył się nieszczęśliwy wypadek z bronią palną. Idąc waszym tokiem rozumowania to powinno się rozstrzelać kierowców, którzy zabili na drodze 32 osoby tylko w czasie ostatniego, przedłużonego weekendu,i rozstrzeliwać rocznie około 4000 sprawców śmiertelnych wypadków na drogach. Kontynuując "światłą tfu-rczość" władz gminnych, w której zdarzył się opisywany wypadek, zamykającą wiejską drogę w związku z planowanym polowaniem zbiorowym, należałoby zamknąć wszystkie drogi publiczne od wiejskich po autostrady a szczególnie autostradę A4 na której nie ma tygodnia aby nie było wypadków z ofiarami śmiertelnymi a na której o mało co nawet Prezydent Duda nie zrobił sobie dużego kuku. Ludzie opamiętajcie się, przestańcie pluć jadem i wypisywać brednie na temat myśliwych, których nie widzieliście na oczy !
hator
6 lat temu
dobry artykuł aby nagłośnić rabunkową gospodarkę leśną! za mało drzew i kule śmigają na lewo i prawo same polany nigdzie niema puszczy! aż strach do i chciałem napisać lasu ale jakiego lasu?
Myśliwy
6 lat temu
Co roku podczas polowań dochodzi do około dwóch wypadków śmiertelnych. Co roku też na drogach giną setki ludzi. Jaki z tego wniosek? zabronić polować ale też zabronić jeżdzić ludziom samochodami. Przykre, że wydarzyła się tragedia ale pieniactwo typu że myśliwi to mordercy niczego mądrego tu nie wnosi ponieważ dzięki tym mordercą macie co jeść gdyż po nocach pilnują obcym ludziom ich pól na których rośnie wasze jedzenie. Wypadki zdarzały się i będą się zdarzać zarówno podczas polowań jak i na drogach czy w zakładach pracy i pisanie głupot i oskarżeń anonimowo na forach niczego mądrego nie wnosi i nie rozwiązuje problemu.
Admin1
6 lat temu
Karzdy rasowy mieśliwy musi pszet polowaniem łyknońć, rzeby lapy sie nie tszensły. Po lesie sie nia łazi, morzna złapać gżyba, dostać kólkie, albo zostać ztratowanym przes rzóbra, dlatego szczelamy do tych bestyji. Pszewarznie zakopóje sie te jagodzianki, czy baby z hróstem, rze niby kórhan, ale wielki owczy myślał, rze go ktuś potroncił.
ddddddddddddd
6 lat temu
Banda psychopatów,żeby być myśliwym trzeba mieć niepokolei w głowie.
erfvb567
6 lat temu
Tak sobie ....strzelił , nic nie upolował i ....sobie poszedł ??? Czy "człowiek" z takim IQ może biegać z bronią ? A może uciekł bo był pijany.Kto zna myśliwych co wychodzą o świcie na polowanko i w lesie nie walną sobie kielicha albo więcej >??? Teraz dostanie 2 lata w zawiasach na 5 a sędzia wyceni zabitego w cenie dwa razy ....dzik ! W końcu sędzia też lubi ....postrzelać i nie chce być na liście tego" myśliwego"
chory kraj
6 lat temu
Co to za myśliwy co strzelać nie potrafi? I co to za polowania tuż koło drogi?
IQ182
6 lat temu
Jak myśliwy stoi ze sztucerem naprzeciw sarny i strzela do niej - to co to jest. Niech stanie oko w oko z dzikiem, jeleniem (bykiem), ale bez broni palnej, tak jak i to zwierze jest bez broni i niech zaatakuje, redukuje. Co za pokrętna moralność. Zamiast z pokorą przeprosić, że macie jakąś słabość. Prawo pozwala na zabijanie zwierząt, ale nie ludzi. Więc soki - myśliwi nie pitolcie.
partyzant
6 lat temu
nowe przepisy w lasach wprowadzane sa oby obywatele tam niechodzili i nie przeskadzali w masowej wycince dla obcych korporacji , znikają masowo lasy w kraju , manipuluje sie danymi . srednia wieku lasu leci na łep . walczmy z mafią
jedyna wiara
6 lat temu
ilu wygłodnialych ksiezy ilu biskupow zabija w lesie dla zdobycia jedzenia
osa
6 lat temu
odbijmy lasy zagarniete przez mafie lesną , dosc niszczenia lasów. dosc masowej wycince . dosyc rzadow korporacji
wpisduzpis
6 lat temu
myśliwi to zwykłe oszołomy - zapolowałbym na takiego młotka który zabija dla przyjemności - myśliwi to umysłowe ścierwa
tak powinno b...
6 lat temu
moim zdaniem jesli prowadzone jest polowanie powinna byc powiastka w gminie i na tablicy ogłoszen koło sołtysa. miałem przypadek natknąc sie na gburów w lesie chamstwo w najwiekszym wydaniu
Gość
6 lat temu
Zabawnie są Ci mysliwi uważający, że natura nie poradziłaby sobie bez nich i że przysługują się światu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić