Najbardziej nieudolny włamywacz w Polsce?

Przez miesiąc mężczyzna popełnił aż 13 przestępstw.

Sklep w Trzebnicy
Sklep w Trzebnicy (Materiały prasowe)

Mieszkaniec gminy Trzebnica zafundował policji niemało rozrywek. W jedną noc udało mu się ukraść samochód we Wrocławiu, dwukrotnie zatankować "za darmo", a następnie włamać się do automatu z napojami. Jednak kolejna próba popełnienia przestępstwa skończyła się dla niego dość niefortunnie.

Policjanci z Trzebnicy nie dowierzali w to, co ustalili na miejscu zdarzenia. Okazało się, że zatrzymany przez nich mężczyzna chciał sfrosować rolety antywłamaniowe sklepu za pomocą skradzionego samochodu! Uderzenie jednak spowodowało pożar auta, co udaremniło próbę włamania.

W chwili aresztowania mężczyzna był pijany. Policji udało się udowodnić podejrzanemu 13 przestępstw, które popełnił w ciągu ostatniego miesiąca. Włamywał się do pomieszczeń i pojazdów, udało mu się również ukraść kilka samochodów.

Spowodowane przez niego straty szacuje się łącznie na 25 tysięcy złotych. Sąd Rejonowy w Trzebnicy zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia.

Źródło:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić