Nauczyciel znaleziony martwy. Uczeń uderzył go krzesłem

15

Asystent nauczyciela zmarł nagle tydzień po tym, jak został uderzony krzesłem przez ucznia. Placówka została zamknięta, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Mężczyzna, który zmarł, pracował w szkole w Walii.

Nauczyciel znaleziony martwy. Uczeń uderzył go krzesłem
(google maps)

Asystent nauczyciela zmarł tydzień po wypadku spowodowanym przez ucznia. W jednej ze szkól w południowej Walii, jedno z dzieci uderzyło nauczyciela krzesłem.

31-letni mężczyzna, którego tożsamość pozostaje nieznana, został znaleziony martwy w domu w Bridgend. Pracował w szkole specjalnej Ysgol Bryn Castell. Uczęszcza do niej zaledwie 147 dzieci w wieku od 7 do 19 lat.

Ze względu na tragiczne wydarzenia placówkę zamknięto dziś rano. Dyrektor przeprosił za to na Twitterze i wyjaśnił, że trwa postępowanie. Nie wiadomo, kiedy szkoła zostanie otwarta na nowo.

Zobacz także: Zobacz także: opuszczona szkoła katolicka we Włoszech. "Odbywały się tu ogromne imprezy"

Policja stara się ustalić dokładne okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w szkole. Funkcjonariusze badają czy jest powiązane ze śmiercią nauczyciela.

Policja w Bridgend bada niewyjaśnioną śmierć 31-letniego mężczyzny, który został znaleziony martwy w niedzielę rano. Sekcja zwłok ustali przyczynę zgonu – przekazała policja lokalnym mediom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić