REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski06.12.18 (21:53)

Nie... znowu to zrobiły. Siostry Godlewskie przygotowały mikołajkowy prezent

To kawałek, którym siostry "alternatywnego talentu muzycznego" zasłynęły w ubiegłym roku. Niestety, również teraz nie przeszły obojętnie obok okazji, by pomęczyć nieco nasze uszy. Z okazji Mikołajek przygotowały teledysk do utworu "Pada śnieg".
Youtube.com

Niektórym teledysk może się spodobać. Faktycznie siostry Monika (Esmeralda) i Magdalena Godlewskie są na nagraniu bardzo skąpo ubrane, co według głosów wielu komentujących (głównie mężczyzn) jest jedynym aspektem, dla którego można obejrzeć wideo z nagraniem.

Fanom urody sióstr Godlewskich polecamy wideo, ale bez dźwięku. Od kiedy panie wdarły się na "salony" minął rok, ale w kwestii ich umiejętności wokalnych niestety nic się nie zmieniło. Słychać, że ktoś próbował "podciągać" ich wokale, ale jednak również ta osoba poległa.

REKLAMA

Pod nagraniem wylała się fala hejtu. Wiadomo nie od dziś, że siostry Godlewskie budzą kontrowersje, więc krytycznych komentarzy nie brakowało. Byli bowiem tacy, którzy obejrzeli nagranie z włączonym dźwiękiem. Współczujemy...

Te wstępy do pornoli są coraz dziwniejsze - pisze jeden z komentujących na Youtube.

Jesteś hardkorem? Nie pamiętasz, co nagrały w zeszłym roku? Nie ma sprawy - dla odważnych przygotowaliśmy także kopię ubiegłorocznej produkcji. Możecie porównać postęp.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij