REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 8 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller12.10.17 (09:03)

Nożownicy z liceum. Brytyjska policja pokazała broń odebraną uczniom

Policja z Birmingham pokazała broń odebraną uczniom miejscowej szkoły.
Twitter.com/OldburyWMP

Noże, kastety i wiatrówki to nie jest coś, z czym dzieci powinny przychodzić na lekcje. Tymczasem dokładnie takie przedmioty znaleziono przy licealistach tylko jednej z brytyjskich szkół. Pokazała je na Twitterze policja z miasta Oldbury, część aglomeracji Birmingham.

Przedmioty zabrane uczniom lokalnego liceum w przeciągu sześciu miesięcy. Dość szokujący obraz. Wszystko to zostanie zniszczone - czytamy.

REKLAMA

Rzecznik policji regionu West Midlands odmówiła podania nazwy szkoły. Wyjaśniła jedynie, że broń została odebrana dzieciom przez nauczycieli w trakcie zajęć i potem przekazana policji. Zabrane noże są jasnym potwierdzeniem wzrostu liczby brutalnych przestępstw na młodych ludziach.

Więcej niż 1/4 ofiar ataków z użyciem noża w Birmingham ma między 10 a 19 lat. Na przełomie roku 2016 i 2017 wiadomo o 55 przypadkach maluchów hospitalizowanych po dźgnięciu ostrym przedmiotem. To znaczy, że liczba ta wzrosła w ciągu roku o 50 proc. i jest największa od 5 lat. Do szpitala z ranami kłutymi najczęściej trafiają ludzie w wieku 20 - 29 lat - donosi "Daily Mirror".

Zobacz także: Nożownicy zabili 23-latka w Krakowie

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij