REKLAMA
Odświeżone 9 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski09.10.19 (18:21)

Pilot wypadł z samolotu. Dramat w Alpach

Wysokie góry stały się miejscem dramatu pilota samolotu i jego pasażera. Maszyna wleciała w wyciąg krzesełkowy i zaplątała się w przewody i liny. Pilot samolotu wypadł z maszyny i doznał obrażeń. Nietypowy wypadek wydarzył się we włoskich Alpach.
TeleUnica / Youtube.com

Wypadek miał miejsce w Alpach. W miejscowości Prato Valentino niewielkich rozmiarów samolot wleciał w kable wyciągu i zawisnął kołami do góry.

Pilot wypadł z samolotu. Doznał obrażeń, ale nie zagrażają one jego życiu. Ratownicy górscy poinformowali, że zabrano go do szpitala, gdzie lekarze objęli go fachową opieką.

REKLAMA

Pilot nie był sam. W samolocie, który miał wypadek w górach we Włoszech, znajdowała się jeszcze jedna osoba. Pasażer miał więcej szczęścia niż pilot, bo w ogóle nie doznał obrażeń.

Zobacz też: Polski samolot w środku pola. Jest ukryty w zagajniku

Dramatyczne nagranie. Na filmie z miejsca wypadku widać zaplątany w kable samolot i dwie przebywające na skrzydle osoby. Jedna z nich to pasażer, a druga ratownik, który pomaga mu zejść na ziemię - poinformowała agencja ANSA.

Jaka była przyczyna wypadku? Nie wiadomo na razie, jak to się stało, że doszło do wypadku samolotu w Alpach. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij