Filip Skowronek| 

Podpalili włosy młodej kobiecie. Policja szuka sprawców

2

Do dramatycznego zdarzenia doszło 16 grudnia między 18:20 a 18:30 w autobusie na warszawskiej Pradze. Pasażerowie pojazdu mieli podpalić zapalniczką włosy młodej kobiety. Policja publikuje zdjęcia podejrzanych i apeluje o pomoc w ich schwytaniu.

Podpalili włosy młodej kobiecie. Policja szuka sprawców
(KRP Warszawa IV)

Do podpalenia włosów doszło w autobusie linii 170 na skrzyżowaniu ul. Targowskiej i Ząbkowskiej. Policjanci z wydziału kryminalnego na Pradze Północ zabezpieczyli monitoring i zdjęcia pary, która prawdopodobnie ma bezpośredni związek z przestępstwem.

Na zdjęciach widać mężczyznę w wieku ok. 25-30 lat i ok. 175 cm wzrostu. Miał na sobie czapkę z daszkiem z logo firmy Nike, zieloną kurtkę z kapturem i ciemnoniebieskie jeansy. Towarzyszyła mu kobieta o wzroście ok. 155 cm, ubrana w białą kurtkę i jeansowe spodnie.

Policja prowadzi czynności w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Osoby, które rozpoznają podejrzanych i mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są o kontakt w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV (ul. Jagiellońska 51), bądź telefonicznie pod nr. 22 603-75-56 i 22 603-83-29, powołując się na nr sprawy KR-I-248/17 (D-I-8156/16).

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić