REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła05.08.19 (16:02)

Powstała książka o zabójstwie Sharon Tate. Ujawniono nieznane dotąd fakty

W sierpniu tego roku mija 50 lat od słynnego zabójstwa Sharon Tate i grupy jej znajomych. Z tej okazji Quentin Tarantino nakręcił film opowiadający o tamtych wydarzeniach. Powstała także książka ujawniająca kulisy śledztwa i nieznane dotąd fakty.
East News

2 sierpnia 1969 roku doszło do tragicznych wydarzeń. Do domu Romana Polańskiego i Sharon Tate na Cielo Drive 10050 wdarła się grupka młodych ludzi, którzy zamordowali przebywające w środku osoby. Ofiarami byli Wojtek Frykowski, Abigail Folger, Jay Sebring i będąca w 9. miesiącu ciąży Sharon. Po wielu miesiącach śledztwa okazało się, że za wszystkim stoi Charles Manson i jego sekta.

Grupa morderców wdarła się do budynku późnym wieczorem. Swoje ofiary zabijali nożem lub pistoletem. Ciała odkryła dopiero gosposia, następnego dnia rano. W Hollywood zapanowały żałoba i strach przed powtórzeniem tego scenariusza.

REKLAMA

50 lat po tamtej pamiętnej nocy powstał film Quentina Tarantino opowiadający o okrutnej zbrodni. Oprócz tego wydano książkę o Sharon, która ma wyjaśnić wszystkie nieznane dotąd szczegóły jej zabójstwa. Tytuł brzmi: „Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego”. Można w niej znaleźć zapisy przesłuchań, rozmowy z najbliższymi aktorki oraz opis dochodzenia i procesu Charlesa Mansona.

W Polsce książka będzie dostępna od 12 sierpnia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij