Pracownik przebrany za dozownik do mydła. Internauci potępiają działanie firmy

7
Podziel się:

Akcja firmy "Aramco" miała służyć promocji dbania o higienę w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa na świecie. Internautów oburzył jednak sposób traktowania pracownika. W mediach społecznościowych zawrzało. Głos zabrały władze przedsiębiorstwa.

Pracownik przebrany za dozownik do mydła. Internauci potępiają działanie firmy
(Twitter)

"Aramco" to państwowa firma naftowa Arabii Saudyjskiej. W mediach społecznościowych zrobiło się o niej głośno za sprawą nietypowej promocji środków higienicznych - jeden z pracowników miał przebrać się za dozownik do mydła i w ten sposób zachęcać odwiedzających do umycia rąk, donosi "Dail Mail".

Zdjęcie pracownika w nietypowym stroju szybko trafiło do sieci i spotkało się z natychmiastową odpowiedzią. Internauci nie kryli oburzenia. Zdaniem wielu działanie firmy jest niedopuszczalne i upokarza pracownika.

Zobacz także: Koronawirus - jak się chronić? Trzy rzeczy, o których trzeba wiedzieć

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Haniebne zachowanie firmy #Aramco. Tak wygląda obraz człowieka w Arabii Saudyjskiej - komentuje na Twitterze jeden z internautów.

Podziały klasowe i hierarchia rasowa #pandemicznego porządku nie mogły być pokazane bardziej jasno. #COVID19 #Aramco - skomentował inny internauta.

Takie działanie nie są jednak rzadkością. W mediach społecznościowych pojawiły się także głosy, że nie jest to jedyny przypadek, gdzie firma używa swoich pracowników jako ludzkich bilbordów, przedstawiając liczne przykłady ze świata.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Do kontrowersyjnej sytuacji odniosła się sama firma "Aramco". W oświadczeniu zapewniono, że sytuacja ta, choć wywołana chęcią przeciwdziałania koronawirusowi, była nieprawidłowa i nie powinna się więcej powtórzyć.

Firma Aramco chciałaby wyrazić silną dezaprobatę podjętych działań, które miały na celu podkreślenie znaczenia higieny. Przedsiębiorstwo natychmiast zaprzestało tego działania i podjęło zdecydowane kroki, aby zapobiec jego ponownemu wystąpieniu - brzmią słowa oświadczenia firmy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić