Kamil Zajęcki| 

Przypadkowo zaprosiła obcego chłopaka na obiad. Finał był zaskakujący

33

Pewna kobieta z Arizony wysłała wnuczkowi zaproszenie na uroczysty obiad z okazji Święta Dziękczynienia. Problem w tym, że pomyliła numery, a jej wiadomość odebrał zupełnie obcy mężczyzna. Na tym sprawa się jednak nie zakończyła.

Przypadkowo zaprosiła obcego chłopaka na obiad. Finał był zaskakujący
(YouTube, Inside Edition)

Babcia chciała przypomnieć wnuczkowi, że obiad będzie o 3 po południu. Niestety, zły numer spowodował, że wiadomość została doręczona do 17-letniego Jamala Hamiltona, który właśnie siedział na lekcji w Desert Vista High School. Zdziwiony chłopak zapytał, kim jest nadawca. Po krótkiej wymianie wiadomości i selfie, obydwoje byli już pewni, że zaszła pomyłka. Na tym sprawa mogłaby się zakończyć, jednak Jamal poszedł o krok dalej - relacjonuje CNN.

Czy pomimo tego mogę przyjść do was na obiad? - zapytał.

Niektórzy odebraliby to zachowanie za nieeleganckie. Inni uśmiechnęliby się pod nosem i nigdy więcej mu nie odpisali. Babcia wybrała jednak opcję numer trzy.

Oczywiście, że możesz! Najważniejsze dla każdej babci jest to, aby nikt nie chodził głodny - celnie zripostowała jego pytanie.

Jamal zamieścił na FB screeny z humorystycznej rozmowy. Zapomniał jednak wymazać ze zdjęcia numer telefonu do kobiety, przez co przez kilka kolejnych godzin dostała ona ponad 600 zapytań o miejsce przy świątecznym stole. Nie odpisała już nikomu, jednak dotrzymała słowa danego Jamalowi, który odwiedził ją i jej bliskich podczas uroczystego obiadu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić