o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Ranny pies wył z bólu. Mężczyzna znalazł go w krzakach

174
Podziel się

Zwierzę miało rany na głowie i nie było w stanie poruszać się o własnych siłach. Policjanci nie mają wątpliwości, że znaleziony w poniedziałek pies został skatowany.

Ranny pies wył z bólu. Mężczyzna znalazł go w krzakach
(Policja)
bDUAlcaJ

Zakrwawionego psa znaleziono przypadkiem. Mieszkaniec Przytoku w województwie lubelskim usłyszał głośny skowyt pochodzący z krzaków. Przeraźliwy dźwięk wydawało skatowane zwierzę. Obok niego leżał zakrwawiony drewniany kołek.

W sprawie zostało wszczęte postępowanie mające na celu ustalenie i pociągnięcie do odpowiedzialności sprawcy tego czynu. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, grozi mu do trzech lat więzienia – powiedziała Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji w rozmowie z TVN24.

bDUAlcaL

Mężczyzna wezwał policję. Patrol po uzyskaniu niezbędnych informacji odwiózł psa do lecznicy dla zwierząt. Wiadomo, że pies miał rany na głowie i nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Zielonogórska komenda poszukuje osoby odpowiedzialnej za tak bestialskie potraktowanie bezbronnego czworonoga.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Rusin atakuje Lasy Państwowe: "To przedsiębiorstwo, które zarabia, a powinno służyć Polakom!"
bDUAlcbm
KOMENTARZE
(174)
Tak Powinno b...
3 lata temu
Najlepiej był by znaleźć tę osobę i nie sądzić zrobić to samo co jest z wami państwem katolickim ??? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie Prostę
Gosc
3 lata temu
Zezwierzecenie ludzi nie zna granic !!!
Andre
3 lata temu
Przytok jest w województwie lubuskim a nie lubelskim, więc się zdecydujcie skąd był ten mieszkaniec, który znalazł kundelka. Mam nadzieję że policja szybko złapie tego kata zwierząt.
bDUAlcbn
coder
3 lata temu
Biedny pies. Ten ydlak, ktory go skatował powinien siedzieć, bo ot zły dwunóg.
mumal
3 lata temu
naprawde dosc juz informacji o katowanych dzieciach i zwierzetach..lamie sie serce gdy widzi sie taki widok. Jak tak naprawde przeciwdzialac takim zachowaniom, jak mozemy pomoc?? czy edukacja od najmlodszych lat a takze tepienie zachowan sadystycznych wzgledem zwierzat od poczatku. bylem swiadkiem kiedy matka nie pozwolila razem z innymi dziecmi ganiac golebi , pomylsalem wtedy na 100 matek jedna madra..nauczy zeby karmic, dbac a straszenie zwierzat nie jest zabawa..tylko czy nasze (ni tylko nasze) spoleczenstwo jest gotowe na wrazliwosc do zwierzat jak co chwila sie slyszy o katowanych noworodkach itp.. strach spojrzec na to co sie dzieje ..ludzkosc zeszla na najnizszy poziom. Wymslamy nowe technologie, jestesmy madrzejsi w roznych dziecinach naukowych a empatii wciaz brak.. pozrawiam milosnikow zwierzat
Najnowsze komentarze (174)
Smigiel
3 miesiące temu
lubelskie,matecznik narodowych chrześcian....
Alan
3 miesiące temu
Sprawca powinien ponieść surową karę-minimum 15 lat odsiadki z ciężkimi robotami i długoletnim pozbawieniem praw publicznych. ZA ciężkie okaleczenie człowieka karałbym jeszcze surowiej-od 25 do 50 lat odsiadki z ciężkimi robotami, bezwzględne dożywocie z ciężkimi robotami lub kara śmierci. Często bywa bowiem tak, że ktoś za młodu znęca się nad zwierzętami, a jak dorośnie -wówczas okalecza i morduje ludzi.
Kamel
3 lata temu
Niedługo ustawa będzie znowelizowana i grozi 5 lat.
z
3 lata temu
Zmiłuj się pismaku, Przytok to miejscowość w województwie nie lubelskim,ale LUBUSKIM stąd policja z Zielonej Góry. Fakt nic nie usprawiedliwia bestialstwa wobec zwierząt,kary za takie zachowania powinny powindować ostro w górę,a sprawców powinno się ujawniać publicznie.
tralala
3 lata temu
Przepraszam Cię za ludzi.
Smutne
3 lata temu
Nie moge patrzec na tego biednego psa - jaka bestia trzeba byc , aby takie cos zrobic !! Nie chcesz psa - uspij go , a nie znecaj sie !!! 😢😢
Kawosz
3 lata temu
Oko za oko, ząb za ząb.
Qi
3 lata temu
Za coś takiego powinny być 3 lata więzienia i sto batów wymierzonych publicznie na miejskim rynku. Takiego śmiecia trzeba publicznie upodlić bo nic innego nie powstrzyma go przed krzywdzeniem słabszych i bezbronnych.
bDUAlcbf
Sylwia
3 lata temu
pręgierz jest konieczny dla Ludzi :(((
....
3 lata temu
Przejmujecie się psem a dla ludzi na ulicy macie zero współczucia.
BE_BE
3 lata temu
Niestety !!! To człowiek jest najokrutniejszym zwierzęciem ! Świat byłby piękny , gdyby nie wstrętni ludzie . Nie rozumiem, jak można katować, zabijać bezbronne zwierzęta.Ten piesek miał szczęście , że został znaleziony , bo pewnie byłby martwy bez pomocy . Oprawcy bez mózgu należy się SUROWA kara . Nie miałby skrupułów zakatować niewinnego człowieka . Mordercy tak zaczynają . Będę obserwować doniesienia o tym piesku . Mam nadzieję , że wyzdrowieje i znajdzie ciepły dom .
vontusk
3 lata temu
Skąd niemiec może wiedziec gdzie jest lubelskie a lubuskie.
dog
3 lata temu
Ponoć grozi sprawcy do trzech lat, więc jeśli dostanie mniej to sam urządzę tego co go skazał jak tego psa!
sdfsfsdf
3 lata temu
czy coś takiego = posiadanie marichłany lub nawet heroiny dla siebie?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić