REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska08.11.19 (21:06)

Seks z mężem niemal zabił 46-latkę

46-letnia kobieta seks z mężem przypłaciła bardzo ciężkim stanem. Gdy zgłosiła się na pogotowie, została natychmiast przewieziona do szpitala. Lekarze ustalili, że kobieta doznała niezwykle silnej reakcji alergicznej po seksie z mężem. Okazało się, że mężczyzna przyjmował leki, na które kobieta była uczulona.
grinvalds / iStock.com

Po seksie z mężem, kobieta zgłosiła na pogotowie ratunkowe w Baltiomore w stanie Maryland. Cierpiała na zawroty głowy, biegunkę, swędziały ją ręce i stopy oraz bardzo się pociła. Z powodu niskiego ciśnienia krwi lekarze początkowo przypuszczali, że to sepsa. Podali kobiecie kroplówkę i antybiotyki.

Dalsze badania wykazały jednak, że kobieta przeszła wstrząs anafilaktyczny. Jej mąż leczył infekcję bakteryjną za pomocą antybiotyku zawierającego penicylinę, na którą kobieta była uczulona. Antybiotyk był zawarty w płynach ustrojowych mężczyzny.

REKLAMA

Na szczęście stan kobiety wkrótce wrócił do normy. Po wypisaniu ze szpitala, lekarze poinstruowali ją, by przez co najmniej tydzień po ukończeniu brania antybiotyków przez męża, powstrzymywała się od kontaktów seksualnych z nim.

Zobacz także: Kleszcze a alergia na czerwonego mięso

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij