Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak19.02.19 (11:52)

Skandal w Moskwie. Bunt rodziców przeciw "kucharzowi Putina"

Jewgienij Prigożyn karmi Putina, gości VIP-ów oraz łoży pieniądze na rosyjskie trolle. W Rosji znów jest o nim głośno, bo mający monopol na dostarczanie posiłków dla szkół i wojska oligarcha karmi uczniów zepsutym jedzeniem.
East News

Rosjanka była przerażona. Natalia Szyłowa zatrudniła się w filmie Prigożyna. Teraz opowiada, co tam zobaczyła. Ujawnia, że firma oligarchy karmi dzieci zgniły mięsem, warzywami i owocami. Twierdzi, że mięsa "trzeciej kategorii" nie dałaby nawet swojemu psu.

Jest coraz więcej zatruć. Szyłowa mówi o fatalnych warunkach sanitarnych w firmie oligarchy oraz fikcyjnych kontrolach w jej obiektach. Rodzice zaczynają się buntować. Kreml nie komentuje sprawy.

REKLAMA

Niechlubna przeszłość. Jewgienij Prigożyn z małoletniego złodzieja stał się jednym z najbardziej znanych oligarchów i wrogiem Ameryki. W odróżnieniu od większości ludzi w ścisłym otoczeniu Putina - kolegów z podwórka i służb, którzy dorobili się fortun i władzy dzięki swojej znajomości z prezydentem - droga Prigożyna do Kremla była trochę inna.

Urodzony w 1961 roku Rosjanin miał zostać narciarzem. Wkrótce zamiast do sportu odkrył pociąg do pieniędzy. Problem w tym, że w Związku Sowieckim droga do nich wiodła przez partię albo przestępczość. Prigożyn wybrał to drugie - i szybko tego pożałował (więcej tutaj).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Demontaż radzieckich pomników. Rosja chce sankcji dla Polski

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij