Wróć na
Aldona Brauła
|

Śmierć pod dźwigiem w Lubelskim. Ludzie uciekli zaraz po tragedii

73
Podziel się

Mężczyzna został przygnieciony przez ramię dźwigu. Mieszkaniec woj. lubelskiego zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Operator pojazdu został zatrzymany przez policję. Dramat rozegrał się na terenie gminy Rejowiec. Świadkowie uciekli zaraz po zdarzeniu.

Śmierć pod dźwigiem w Lubelskim. Ludzie uciekli zaraz po tragedii
(Policja, policja lubelska)
bCXunyXV

Mężczyzna przyglądał się załadunkowi samochodu ciężarowego. Został przygnieciony przez ramię dźwigu. Do tragedii doszło w czwartek 16 stycznia na terenie gminy Rejowiec w województwie lubelskim.

Na miejsce natychmiast przybyła karetka pogotowia. Mimo szybko podjętej reanimacji 36-latek zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Wezwano także policję, która sprawdziła stan trzeźwości operatora dźwigu. 42-latek miał promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany. Dziś odbędzie się jego przesłuchanie.

bCXunyXX

Zobacz także: Tragiczny zbieg okoliczności. Nagranie z monitoringu

Ciało 36-latka zostanie poddane sekcji zwłok. Decyzją sądu przekazano je do Zakładu Medycyny Sądowej.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia. Zaraz po wypadku wszyscy obecni na miejscu mieli uciec w różne strony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bCXunyYy
KOMENTARZE
(73)
Wojtek
8 miesięcy temu
Po co stał i się gapił w zasięgu ramienia dźwigu? Gdzie bhp?
kuba
8 miesięcy temu
przebywanie w zasięgu pracy dzwigu grozi śmiercia lub kalectwem , tak głoszą tablice na dżwigach
RWD
8 miesięcy temu
Mam nadzieję, że dźwigowy zostanie uniewinniony jak Najsztub bo po co ktoś stoi pod dźwigiem i prosi się o śmierć a operator powinien tylko zostać zwolniony z pracy i pozbawiony uprawnień.
bCXunyYz
Doświadczony
8 miesięcy temu
Nie ma żartów z cięzarem , naprawdę . Nie wolno narażac się w ten sposób. Szkoda zdrowia ewentualnie życia.
swiadek
8 miesięcy temu
i mieli racje ze swiadkow mogli stac sie podejrzanymi a nawet skazani choc nie wiedzieli za co Polskich sedziow stac na wiele wiem to po sobie
Najnowsze komentarze (73)
Gtg
8 miesięcy temu
Coś w Tym jest zrobione nie mogę tak mieć bo nie myślę... niżej się nie da patrzeć bo obraz ucieka teraz do góry
Lub nie
8 miesięcy temu
Nie pamietam już wiem pol na pol zawsze proszę
Ooo!
8 miesięcy temu
Po co sekcja zwłok?!ze może czy ma coś jeszcze do ocalenia z narządów?! Uciekali bo się ratowali a ten stał i się przyglądał zamiast spieprzać jak tamci a teraz niestety koniec zywota.
Proszę o
8 miesięcy temu
wyjaśnienie, jak do tego doszło. Dźwig się przewrócił? A może facet został przyciśnięty ramieniem dźwigu do powietrza? O co tu chodzi? Aldona chyba znowwu brałła.
oldtimer
8 miesięcy temu
czyżby to był dźwig taki jak na zdjęciu star660?
KOKO1
8 miesięcy temu
PREMIER BĘDZIE WALCZYŁ Z MAŁPKAMI BO PODNOSI CENE O OKOŁO 1ZŁ/100ML. I WTEDY TAKI OPERATOR DWA RAZY ZASTAnowi się czy kupić malpkę za 5 zł czy 6 zł i to spowoduje ze dzwigowy nie bedzie pił. tak mowi premier i ja mu wieżęm
WROCKUS
8 miesięcy temu
PEWNIE TRZEŹWY OPERATOR, NIE PODJĄŁ BY SIĘ ZADANIA, NA TAK LECIWEJ MASZYNIE... WIDOWNIA PEWNIE TEŻ BYŁA POD WPŁYWEM , BO JEDEN Z NICH, NIE ZACHOWAŁ BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI, OD URZĄDZENIA
zenek
8 miesięcy temu
oczywiście - oczy w smartfona, słuchawki w uszach. Nawet nie spojrzała w lewo wchodząc na jezdnię i jeszcze pobiegła do przodu mimo, że samochód chciał ją ominąć. Oczywiście wina kierowcy. Przejście dla pieszych NIE DAJE NIEŚMIERTELNOŚCI !! Uważaj wchodząc na jezdnię !!!!
bCXunyYr
Z życia
8 miesięcy temu
Przyjechał do mnie klient po skrzynię zdjętą z dostawczego auta. Spodobała mu się i kupił. Teraz załadunek. Poszedłem do sąsiada i pożyczyłem ładowarkę. Taką z wysuwanym ramieniem. Podjechałem, zaczepiliśmy linki i podnoszę w górę. Patrzę a gość już wskoczył na pakę swojego auta i czeka. Musiałem faceta prawie zesadzić, taki był uparty. E tam! Nic się nie stanie. Takich magików na pęczki. Za grosz wyobraźni! Że ciężar bujnie się i może go przygnieść. E tam! Nic się nie stanie. Zdąży odskoczć. Tylko co będzie jak nie zdąży?
Nick
8 miesięcy temu
Uciekli, bo też mieli promile?
Dagmara
8 miesięcy temu
W tytule jest błąd - powinno być w lubelskiem a nie w lubelskim.
Olo
8 miesięcy temu
Jeden głupi a drugi jeszcze głupszy.
Vikary
8 miesięcy temu
Ksiądz święci radiowozy ale nie dźwigi i taki mamy skutek.
Romero
8 miesięcy temu
Ten żuraw ma ok 50 lat, miałem taki, produkowali je na podwoziu Stara 66 w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Pewnie nie miał badań dozorowych bo widać na zdjęciu że to ruina.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić