Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Statuetki Brit Awards rozdane. Aż 4 wzięła Adele

18
Podziel się:

W londyńskiej O2 Arena odbyła się gala wręczenia nagród muzycznych Brit Awards 2016. Adele wróciła z niej z statuetkami za najlepszy singiel, artystkę solo, album roku i w kategorii Globalny Sukces.

Statuetki Brit Awards rozdane. Aż 4 wzięła Adele
(PAP/EPA, ANDREW COWIE)

*Tego wieczoru nikt nie dostał więcej niż Adele. *Gdy jedno z jej wyróżnień ogłosił astronauta Tim Peake (transmitowano je z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej), 27-letnia piosenkarka zalała się łzami. Łzy rozmazały jej makijaż, ale kompletnie się tym nie przejęła. Dała temu wyraz, podsumowując swoje czwarte pojawienie się na scenie soczystym językiem.

Płaczę, bo to Tim Peake wręczał mi nagrodę. Mój dzieciak pomyśli, że jestem strasznie fajna. To było naprawdę fantastyczne. Ja szczerzę... o Boże, k... a. Musicie być już chyba mną ku... wsko znudzeni - mówiła.

Najlepszym brytyjskim wokalistą został James Bay. Z kolei Justin Bieber otrzymał tytuł najlepszego wykonawcy zagranicznego. Björk zdobyła statuetkę dla najlepszej zagranicznej piosenkarki. Z kolei Coldplay dostał nagrodę dla najlepszego zespołu brytyjskiego, czwarty raz w historii.

Galę zakończył hołd dla zmarłego w styczniu Davida Bowiego. Pośmiertnie statuetkę dla "muzycznej ikony" wręczyli mu piosenkarka Annie Lennox i aktor Gary Oldman

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(18)
yada
7 lat temu
Nie rozumiem co takiego specjalnego jest z ta Adele, jedna z milionow piosenkarzy, nie widze i nie slysze nic specjlanego.
emerryt
7 lat temu
Ja tu widzę tylko cyce.
AK45
7 lat temu
Demis Roussos w spodnicy.
Tylko nie Bie...
7 lat temu
Justin Bieber najlepszym piosenkarzem zagranicznym, to już wiemy ile te nagrody są warte, obciach na całego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koks
7 lat temu
BRIT czyli angielskie nagrody dla ludzi z Angli teraz tak to sie odbywa .... w usa daja wiekszosc swoim tak amo
Zmywak
7 lat temu
A gdzie Kermit ???
duapaaaaaaaaa
7 lat temu
Pokazała, że jest tępą Angielką jak z resztą cały ten naród
słuchacz
7 lat temu
To prawda, piękna. Ale faktycznie ,,wypacza'' się.
muzka
7 lat temu
nudna kazda piosenka tka sama zaczyna delikatnie a potem wyje............................
nick
7 lat temu
i gdzie ona jest szczupła ? tak się nią zachwycano kilka dni temu, gdy w jakiejś gazecie były jej zdjęcia , retusz na całego ,a ona jest wielka i gruba !!!
imagination
7 lat temu
H.. was obchodzi jej życie... Ludzie to psy(nie obrażając psów). Nie macie swojego życia to dajcie żyć innym.
Magda
7 lat temu
Co za bzdurne komentarze. Co Was to obchodzi jak wygląda, czy ma tatuaże i jak się wyraża. Zachowuje się naturalnie, tak jak zawsze. Nie zaprzepaściła samej siebie przez ogromną sławę jaką zyskała. Dalej jest sobą. Chce mieć tatuaż to go robi. Czuje, że nie potrafi opisać emocji inaczej niż bez użycia wulgaryzmów to ich używa i całe szczęście, że ma głęboko w nosie takich przemądrzałych, szarych ludzików jak wy.
majk
7 lat temu
Do mnie jej twórczość w ogóle nie trafia.I jeszcze do tego zaczyna gwiazdorzyć....
genek
7 lat temu
kawał baby
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić