Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Olga Wilk
|
aktualizacja

Strzelał z pistoletu do dzieci pod blokiem. Zatrzymanie w Grudziądzu

23
Podziel się:

22-latek strzelał do dzieci bawiących się przez blokiem mieszkalnym z wiatrówki. Ucierpieli dwaj chłopcy w wieku 8 i 9 lat. Mężczyzna miał też w domu narkotyki.

Strzelał z pistoletu do dzieci pod blokiem. Zatrzymanie w Grudziądzu
(iStock.com)

Grudziądzanin został już przesłuchany. Usłyszał też zarzuty posiadania w mieszkaniu środków odurzających i narażenia na utratę zdrowia dwojga dzieci.

Jak informuje policja, wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. 22-latek będzie musiał stawiać się w grudziądzkiej jednostce 3 razy w tygodniu, został zobowiązany do wpłaty poręczania majątkowego, dostał zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi dziećmi oraz nie może opuszczać kraju.

Poszkodowani zostali dwaj chłopcy. Na szczęście nie odnieśli groźnych obrażeń. Dzieci mają zasinienia i otarcia naskórka od uderzania metalowych kulek.

Strzały padły na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. Przybyli na miejsce policjanci w mieszkaniu 22-latka znaleźli pistolet zasilany dwutlenkiem węgla. Mężczyzna miał też przy sobie prawie 2 gramy marihuany.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: 62-latka przewoziła wnuki w klatkach dla psów
KOMENTARZE
(23)
Qaz
4 lata temu
W PRL dzieci były karne,słuchały i potrafiły się zachować .Można było spokojnie wyjść.A teraz rozdarte ,rozwydrzone,Dzieciory którym wszystko wolno.Bezstresowcy jak i ich starzy takie same zera bez kultury.
Fuj
4 lata temu
Grudziądzanin???!!!???
eee tam,co ta...
4 lata temu
takie siniaki to w tym wieku na porządku dziennym a ze akurat dostali przypadkiem no to cóż,przypadek albo dziecka byly tak rozwydrzone ze szlag ludzi trafial i ni jak tak namówili kolesia żeby ich powystrzelał,kto wie jaki byl motyw,sam koleś pewnie nie wiedział po zjaraniu sie ;)
fds
4 lata temu
Trafiłby w oko i dziecko całe życie by cierpiało. Bezwzględna odsiadka. Bo grzywnę i tak z narko opłaci...
:)
4 lata temu
Nie piszcie że strzelał z pistoletu tylko z wiatrówki bo to sugeruje użycie broni palnej - za takie nagłówki powinno się was lać skórzanym pasem.
marks
4 lata temu
Może wyjaśnię czym jest broń pneumatyczna a urządzenie pneumatyczne. Broń powyżej energii 17j. Urządzenie i tym zapewne był ten pistolet poniżej 17j. Nie ma w ustawie określonego miejsca gdzie strzelać z takowych urządzeń. Trzeba być po prostu ostrożnym.
instruktor st...
4 lata temu
Ciekawe, czy miał pozwolenie na posiadanie? Broni sportowej nie wolno używać gdzie indziej, jak na strzelnicy. To jedyne bezpieczne miejsce do uprawiania tego sportu. Broń powinna być zdeponowana na komisariatach Policji, jak to było dawniej. Wówczas nie ma zagrożenia, że zostanie użyta przez osoby nieuprawnione. Pobierało się ją dopiero, przed pójściem na strzelnicę.
Skręt
4 lata temu
Wiatrówka to nie broń , to korkowiec, a tym tylko można strzelać do ptaszków. 2 gramy maryśki to lekarstwo, do własnych potrzeb. Lekarze dawno udowodnili ,że każdy człowiek od czasu do czasu powinien wypalić sobie skręta w celach zdrowotnych. W ilu krajach świata jest dozwolone posiadanie maryśki , tylko w tym kraju nie wolno posiadać tego leku. W Szwajcarii, w sklepach Lidla można kupić papierosy z marski. Jeśli każe się za posiadanie maryśki , to powinni karać za posiadanie papierosów i wódki, używki te wywołują groźniejsze choroby i uzależnienia niż maryśka.
VAtykan Tax
4 lata temu
Wypowiedziec umowy. Głowa kościoła polskiego powinna być w Polsce. Urzędnicy podlegający Watykanowi powinni się wypowiedzieć komu służą. Obcemu państwu czy polskiemu kościołowi. Powinno być tak jak przewiduje np. Konstytucja Danii. Niniejszą Konstytucję stosuje się do wszystkich części Królestwa Danii. § 2 Formą rządu jest monarchia konstytucyjna. Władza królewska podlega dziedziczeniu przez mężczyzn i kobiety stosownie do postanowień Aktu o sukcesji tronu z 27 marca 1953 r. § 3 Władza ustawodawcza należy do Króla i Folketingu. 2 Władza wykonawcza należy do Króla. Władza sądownicza należy do sądów. § 4 Ewangelicki Kościół Luterański jest kościołem państwowym Danii i jako taki jest wspierany przez państwo. Pieniądze pozostają w Danii i nie płyną do WATYKANU
V A tykan Tax
4 lata temu
Wypowiedziec umowy. Głowa kościoła polskiego powinna być w Polsce. Urzędnicy podlegający Watykanowi powinni się wypowiedzieć komu służą. Obcemu państwu czy polskiemu kościołowi. Powinno być tak jak przewiduje np. Konstytucja Danii. Niniejszą Konstytucję stosuje się do wszystkich części Królestwa Danii. § 2 Formą rządu jest monarchia konstytucyjna. Władza królewska podlega dziedziczeniu przez mężczyzn i kobiety stosownie do postanowień Aktu o sukcesji tronu z 27 marca 1953 r. § 3 Władza ustawodawcza należy do Króla i Folketingu. 2 Władza wykonawcza należy do Króla. Władza sądownicza należy do sądów. § 4 Ewangelicki Kościół Luterański jest kościołem państwowym Danii i jako taki jest wspierany przez państwo. I tka pieniądze pozostają w Danii i nie płyną do WATYKANU
pp
4 lata temu
to woła o pomste do nieba co sie z tym swiatem wyprawia utoniecia, saobujstwa masakra co sie dzieje jeszzcze takie cos stszelać do dzieci masakra
kasiula
4 lata temu
to z pistoletu cztry wiatrowki?? znowu niby "strzały" z niby broni no ale trzeba napisac że strzelał z pistoletu bo przecież trzeba spoleczenstwo oglupiać i straszyć bronią
Do flecistki
4 lata temu
Albo internetu.
Si
4 lata temu
Pewnie wnuk Wałęsy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić