o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Szokujące wyznania kata z kobiecego "Gestapo" ISIS. "Cieszyło mnie torturowanie kobiet przed ich ojcami"

273
Podziel się

Dezerterka z ISIS opisała swoją służbę w kobiecej jednostce ISIS porównywanej, z powodu swej bezwzględności, do tajnej policji Hitlera.

Szokujące wyznania kata z kobiecego "Gestapo" ISIS. "Cieszyło mnie torturowanie kobiet przed ich ojcami"
(Twitter.com/TerreurMonitor)
bDTUWRph

25-latka posługująca się imieniem Hajer była jedną z pierwszych rekrutek brygady ISIS Al-Khansaa. O swoich "dokonaniach" opowiedziała pisarzowi Ahmadowi Ibrahimowi, a jej słowa przedrukował serwis raqqa-sl.com. Wstąpiła do kobiecej brygady, bo - jak tłumaczy - tylko tam mogła liczyć na okazję do walki oraz szybki awans.

*Bojowniczki Al-Khansaa miały jedno zadanie. *W mieście Raqqa, nieformalnej stolicy Państwa Islamskiego, pilnowały zasad szariatu i egzekwowały kary dla łamiących koraniczne prawo. Hajer "nigdy nie miała z tym problemu". W okrucieństwie przebijać ją miały tylko muzułmanki przybyłe na front z Wielkiej Brytanii. W raporcie międzynarodowego centrum badań nad ekstremizmem ICSVE wyliczno kilkanaście metod psychicznego i fizycznego pastwienia się oprawców z ISIS na swoich ofiarach. Od topienia, rażenia prądem, przypalania ogniem po trzymanie w klatkach wypełnionych odciętymi ludzkimi głowami.

bDTUWRpj

Sprawiało mi to przyjemność. Szczególnie torturowanie syryjskich kobiet. Najlepiej, gdy mogłam to robić na oczach ich ojców. Europejki są szczególnie sadystyczne. Nasze brytyjskie bojowniczki chełpiły się swoją brutalnością. Ulubionym narzędziem jednej z nich, konwertytki Um Salama, był kąsak - opowiada dezerterka.

Przyrząd do tortur, o którym mówi Hajer, przypomina pułapkę na dzikie zwierzęta. Metalowe szczypce o ostrych zębach zagłębiają się w ciało ofiary i je rozszarpują. Rozrywa się nim piersi i wywołuje "ból gorszy niż poród". Kobieta opisała też horror tortur, jakim na jej oczach koleżanki poddawały jordańskiego pilota F-16. Muatha Al-Kasasbeh ISIS złapał i zamordował pod koniec 2014 roku. Półżywego spalono ostatecznie w klatce.

Brutalność bojowniczek Al-Khansa była powszechnie znana. Nazywano je nawet "Gestapo" ISIS. Hajer już uciekła z ich szeregów. Jak twierdzi, w sytuacji, gdy jej chlebodawcy stracili kontrolę nad 90 proc. terytorium w Iraku i 85 proc. w Syrii, nie widziała dla siebie miejsca w Raqqa.

bDTUWRpp
Zobacz także: Zobacz także: w ten sposób ISIS werbuje nowych bojowników:

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTUWRpK
KOMENTARZE
(273)
ali
4 lata temu
Niech ja Petru do Nowoczesnej przyjmie.
A
4 lata temu
UniaEuropejska wraz z PO. N. i PSL. chcą nam tych islamskichzwyrodnialców wpakować do Polski żeby Polacy mieli to samo
antyteizm hol...
4 lata temu
religia :) a wiecej o niej dowiesz sie z potralu - www antyteizm hol es
bDTUWRpL
Ania
4 lata temu
A teraz bez cienia skruchy i żalu (no chyba, że nie może już "legalnie" torturować lub zabijać) pojedzie sobie po socjal do Niemiec i będzie w spokoju i bogactwie żyć na koszt europejskiego podatnika. Mam tylko nadzieje, iż kiedyś spotka na ulicy jakiegoś ze swoich "pacjentów"...i wówczas zapłonie żywym ogniem czarna wrona,....
Taka ta
4 lata temu
Oprawca ofiar i opisuje co robiła? Moze jeszcze sobie spaceruje gdzies po mieście,Tych ludzi trzeba tępić, zabić póki małe ....
Najnowsze komentarze (273)
aryman
4 lata temu
Arabowie zdradzają deficyt wojny światowej.
Patriota
4 lata temu
A ONZ wie o czymś takim ???? Podejrzewam, że nie.
Tao
4 lata temu
Za zbrodnie przeciw ludzkości powinna być kara śmierci :)
H4848
4 lata temu
POLSKA TO WSPANIAŁY KRAJ, BEZ PRZEMOCY, MORDERSTW STOSUJĄCEJ PRZEMOC POLICJI i.t.d.BANDYTÓW OKREŚLANYCH KIBICAMI, MOŻNA WYMIENIAĆ BEZ KOŃCA. PISZĄC KOMENTARZE NALEŻY WYKAZAĆ SIĘ PEWNĄ DOZĄ POSIADANIA ROZUMU -- MARZY MI SIĘ MOMENT, ŻE WSZYSCY POLACY ROZSIANI PO ŚWIECIE ( uchodżcy ekonomiczni ) WRACAJĄ DO POLSKI I ZOSTANĄ ZAKWALIFIKOWANI DO "sortu pierwszego".
aaaa
4 lata temu
uciekla dokad do anglii i bedzie mordowac i nawolywac dzieci zeby nienawidzily zachod bojowki na ulicaich itp a z czasem sie skonczy wojna cywilna gdzie anglicy, niemcy francja przegra bo ni potrafi walczyc o swoje sa juz tak zatruci ta lewicka propaganda !!!!!!!
horatio
4 lata temu
religie powoduja najwieksze zrycie mozgu,
Rav
4 lata temu
Teraz przyjadą do Niemiec.
jankrol
4 lata temu
głupi rysiek już ją zaprosił do gdańska
bDTUWRpD
sisi
4 lata temu
Uciekla gdy zmienila sie sytuacja na froncie, tzn, ze wcale nie zaluje swoich czynow I przy najblizszej okazji nadal bedzie zabijac I torturowac. Ona to robila bo sprawialo jej to przyjemnosc. Ta bestia w ciele kobiety nadaje sie tylko do odeslania do piekiel. Za zbrodnie wojenne tylko smierc
Dede
4 lata temu
Ubiłbym sukę bez procesu..
patriotka
4 lata temu
Wszystkich ich zrownac z ziemia, zgladzic, to nie ludzie
kula w łep
4 lata temu
I znalazła azyl u makreli.
toto
4 lata temu
Czemu się nie pokaże bo tam same nieudaczniki idą co ich w życiu upokazali
prometeusz111
4 lata temu
A jeden wyprawia tak z kotem i jemu wolno??
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić