Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|
aktualizacja

Szwedzki zespół wyrzucony z Woodstocku? Organizatorzy zabrali głos

108
Podziel się:

Występ zespołu Mando Diao było zaplanowany na zakończenie drugiego dnia Przystanku Woodstock. Artyści weszli na scenę, zagrali kilka utworów i jak podaje portal niezależna.pl zostali z niej wyproszeni przez organizatorów.

Szwedzki zespół wyrzucony z Woodstocku? Organizatorzy zabrali głos
(PAP)

Muzycy opublikowali oświadczenie na Facebooku, w którym nie ukrywają swojego rozczarowania. " Nigdy nie doświadczyliśmy czegoś podobnego. Przerwanie naszego występu przez dyrektora festiwalu po tym jak, wszczął konflikt fizyczny, jest nie do przyjęcia. Podzielamy przesłanie o pokoju, miłości i zrozumieniu, ale po tym, co się stało, możemy tylko powiedzieć, że to wszystko tylko show i ego, agresja i kontrola są jedynymi rzeczami, które przeważają w jego organizacji. Bawiliśmy się świetnie, czuliśmy wspaniałą energię, spotkaliśmy wspaniałych ludzi, i było tak dużo pozytywu podczas festiwalu, że trudno zrozumieć, że najwyższe kierownictwo festiwalu może tak się zachowywać. Nikomu nie wolno atakować członków naszego zespołu ani ekipy. Jest nam szkoda ludzi, którzy byli rozczarowani. Tak się cieszyliśmy, że po tak długiej przerwie zagramy w Polsce i to było gorzkim rozczarowaniem. Oczekujemy że festiwal przeprosi za zachowanie również fanów, ponieważ my wszyscy zostaliśmy skrzywdzeni. Czekamy na powrót do Polski. Love".

Organizatorzy Przystanku Woodstock zabrali głos pod postem. "Nam również jest bardzo przykro, że koncert zakończył się wcześniej, tym bardziej, że naprawdę mocno go wyczekiwaliśmy. Jednak na festiwalowej scenie najważniejszy jest oczywiście występ zespołu, ale nie można zapominać o pracy i wysiłku na tej samej scenie wielu innych osób, jak chociażby obsługi technicznej, operatorów czy dźwiękowców. Żeby wydarzenie mogło się odbyć, potrzebna jest ich pełna współpraca i zrozumienie dla zadań realizowanych przez wszystkich. Wczoraj ze strony obsługi zespołu niestety tego zrozumienia nie było, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wszystkich osób bawiących się oraz pracujących podczas Przystanku Woodstock. Raz jeszcze podkreślamy, że jest nam naprawdę przykro, w związku z zaistniałą sytuacją i bierzemy w pełni odpowiedzialność za podjętą decyzję. Wiemy jednak, że znacie nasze zasady i w tym przypadku nie mieliśmy innego wyjścia".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(108)
obserwator
5 lata temu
Zaśpiewali patriotyczną pieść to ich owsiak wywalil
m_czester
5 lata temu
To jakaś największa tajemnica,bo nadal nie wiem co tam się stało.
KRÓL
5 lata temu
GDY NIE MA MĄDROŚCI A SĄ TYLKO NAKAZY, ZAKAZY I KARANIE CZYLI WYMYSŁ SZATANA DLA GŁUPICH O NAZWIE PRAWO - TAM NIGDZIE NIE MA, NIE BYŁO I NIGDY NIE BĘDZIE WOLNOŚCI!
hg
5 lata temu
BRAWO JUREK! PEWNIE SIĘ SPIESZYLI NA INNY KONCERT
głup do głupa...
5 lata temu
Czyli słowa przeciw słowom... a o co właściwie poszło? Czy Szwedzi rzucali petardy między publikę, bo "bo rzucanie mięchem ze sceny" na Woodstocku to przecież norma. Może muzycy obnażyli się publicznie i tym siali zgorszenie? Pozostają domysły.
kgd
5 lata temu
Robicie afere artykulem a nie napiszecie co sie wydarzylo - glupie
ja
5 lata temu
woodstock już dawno przestał być Woodstockiem niestety, polityka polityka ech...
ZADOWOLONY
5 lata temu
FANTASTYCZNIE, ŻE CORAZ WIĘCEJ OSÓB MA ŚWIADOMOŚĆ KIM JEST OWSIAK!!!!
gość
5 lata temu
Zamiast Szwedzkiego zespołu powinna zaśpiewać ulubienica Owsiaka Mucha!
sdf
5 lata temu
Nie chcieli ćpać?
heheheh
5 lata temu
Widocznie przyjechali "opoznieni kulturowo-politycznie" i chlapneli cos polit-niepoprawnie, bo jakby klapali jezorem PO mysli Owsia, to by ich jeszcze na scenie przytrzymywal nawet jakby spadali, a nie wyrzucal
Daro
5 lata temu
Jurek Owsiak syn milicjanta, Wykonuje polityczny plan swoich komunistycznych mocodawców
ja
5 lata temu
Utworem moze byc aria z opery np. cos z Verdiego . Natomiast pioseneczki nie sa utworami.
rok.
5 lata temu
i znów jakajło będzie miał trudności z rozliczeniem się z fixusem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić